Plugins - Easy WP SMTP – WordPress SMTP and Email - en to pl translation catalogue (1097 entries)

en:  - Send your first 200 emails for free.
pl:  - Wyślij pierwsze 200 e-maili bezpłatnie.

[ctx: "Note" as in "Note: keep this in mind"]
en: Note:
pl: Adnotacja:

en: %1$s (line: %2$s)
pl: %1$s (wiersz: %2$s)

en: %1$s <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Pro now for easy, one-click Outlook setup</a>.
pl: %1$s <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Przejdź teraz na wersję Pro, aby łatwo skonfigurować program Outlook jednym kliknięciem</a>.

en: %1$s \a\t %2$s
pl: %1$s \\t %2$s

en: %1$s requires Easy WP SMTP plugin minimum version to be %2$s (you have version %3$s installed). Please update Easy WP SMTP plugin.
pl: %1$s wymaga wtyczki Easy WP SMTP w wersji %2$s lub nowszej (masz zainstalowaną wersję %3$s). Zaktualizuj wtyczkę Easy WP SMTP.

en: %1$s requires PHP %2$s to work and does not support your current PHP version %3$s. Please contact your host and request a PHP upgrade to the latest one.
pl: %1$s wymaga do działania języka PHP w wersji %2$s i nie obsługuje twojej obecnej wersji PHP: %3$s. Skontaktuj się z dostawcą hostingu i poproś o ulepszenie PHP do najnowszej wersji.

en: %1$sFollow this link%2$s to get a Domain Name from Mailgun.
pl: %1$sKliknij ten odnośnik%2$s, aby uzyskać nazwę domeny z usługi Mailgun.

en: %1$sFollow this link%2$s to get a Mailgun API Key. Generate a key in the "Mailgun API Keys" section.
pl: %1$sKliknij ten odnośnik%2$s, aby uzyskać klucz API usługi Mailgun. Wygeneruj klucz w sekcji „Klucze API usługi Mailgun”.

en: %1$sFollow this link%2$s to get a Sender Name for SMTP.com.
pl: %1$sKliknij ten odnośnik%2$s, aby uzyskać imię i nazwisko nadawcy z usługi SMTP.com.

en: %1$sFollow this link%2$s to get a Server API Token for Postmark.
pl: %1$sKliknij ten odnośnik%2$s, aby uzyskać token API serwera do usługi Postmark.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for Brevo.
pl: %1$sKliknij ten odnośnik%2$s, aby uzyskać klucz API usługi Brevo.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for Elastic Email.
pl: %1$sKliknij ten odnośnik%2$s, aby uzyskać klucz API dla Elastic Email.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for MailerSend.
pl: %1$sKliknij ten odnośnik%2$s, aby uzyskać klucz API dla MailerSend.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for SMTP.com.
pl: %1$sKliknij ten odnośnik%2$s, aby uzyskać klucz API usługi SMTP.com.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for SendGrid.
pl: %1$sKliknij ten odnośnik%2$s, aby uzyskać klucz API usługi SendGrid.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for SendLayer.
pl: %1$sKliknij ten odnośnik%2$s, aby uzyskać klucz API usługi SendLayer.

en: %1$sFollow this link%2$s to get an API Key for SparkPost.
pl: %1$sKliknij ten odnośnik%2$s, aby uzyskać klucz API usługi SparkPost.

en: %d Day | %d Days
pl[0]: %d dzień
pl[1]: %d dni
pl[2]: %d Dni

en: %name% is a PRO Feature
pl: %name% jest funkcją PRO

en: %s icon
pl: Ikonka %s

[ctx: %s is replaced by "Support Forum" link]
en: Having issues or difficulties? You can post your issue on the %s
pl: Masz problemy, z czymś sobie nie radzisz? Napisz o tym na %s

[ctx: %s is replaced by "rating" link]
en: Like the plugin? Please give us a %s
pl: Podoba ci się nasza wtyczka? Daj nam %s

[ctx: %s is replaced by <a target="_blank" href="https://easywpsmtp.com/easy-wp-smtp-plugin-quick-setup-guide/">Easy WP SMTP</a>]
en: Please visit the %s plugin's documentation page to learn how to use this plugin.
pl: Aby uzyskać informacje na temat korzystania z wtyczki %s, odwiedź stronę jej dokumentacji.

en: %s requires an SSL certificate, and so is not currently compatible with your site. Please contact your host to request a SSL certificate, or check out <a href="https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-add-ssl-and-https-in-wordpress/" target="_blank">WPBeginner's tutorial on how to set up SSL</a>.
pl: %s wymaga certyfikatu SSL, więc nie jest obecnie zgodny z twoją witryną. Skontaktuj się z dostawcą hostingu, aby poprosić o certyfikat SSL, lub zapoznaj się z <a href="https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-add-ssl-and-https-in-wordpress/" target="_blank">poradnikiem WPBeginner dotyczącym konfigurowania protokołu SSL</a>.

en: (Optional) This email address will be used in the BCC field of all outgoing emails. You can enter multiple email addresses separated by commas. Please use this setting carefully, as the email address(es) entered above will be included on every email your site sends.
pl: (Opcjonalnie) Ten adres e-mail będzie używany w polu UDW wszystkich e-maili wychodzących. Możesz wprowadzić wiele adresów e-mail rozdzielonych przecinkami. Ponieważ wpisane wyżej adresy e-mail będą stosowane w przypadku każdego e-maila wysyłanego z witryny, używaj tego ustawienia z rozwagą.

en: (Optional) This email address will be used in the Reply-To field of emails sent from your site. Leave it blank to use the From Email Address as the reply-to value.
pl: (Opcjonalnie) Ten adres e-mail będzie używany w polu „Odpowiedz do” e-maila. Aby jako wartość pola „Odpowiedz do” był używany adres e-mail z pola „Od”, pozostaw to ustawienie puste.

en: (Optional) This option is useful when you are using several email aliases on your SMTP server. If you don't want your aliases to be replaced by the address specified in From Email Address setting, enter them in this field.
pl: (Opcjonalnie) Ta opcja jest przydatna w przypadku używania kilku aliasów e-mail na serwerze SMTP. Aby zapobiec zastępowaniu aliasów przez adres określony w polu „Od”, należy je wpisać w tym polu.

en: 1 Month
pl: 1 miesiąc

en: 1 Week
pl: 1 tydzień

en: 1 Year
pl: 1 rok

en: 3 Months
pl: 3 miesiące

en: 6 Months
pl: 6 miesięcy

en: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Elastic Email</a> is a cloud-based platform designed for email marketing, offering features for campaign management, email automation, transactional messages, and detailed analytics, suitable for businesses of any size.<br><br>New users can take advantage of Elastic Email's free plan, which lets you send emails to your account from a verified email address without needing a credit card. You can upgrade to a paid plan when you're ready to expand your capabilities.
pl: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Elastic Email</a> to oparta na chmurze platforma zaprojektowana do marketingu e-mailowego, oferująca funkcje zarządzania kampaniami, automatyzacji e-maili, wiadomości transakcyjnych i szczegółowych analiz, odpowiednia dla firm każdej wielkości.<br><br>Nowi użytkownicy mogą skorzystać z bezpłatnego planu Elastic Email, który umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail na Twoje konto ze zweryfikowanego adresu e-mail bez konieczności podawania karty kredytowej. Możesz przejść na płatny plan, gdy będziesz gotowy rozszerzyć swoje możliwości.

en: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">MailerSend</a> is a trusted provider of transactional email services, offering a solid set of features. Users get 12,000 free emails each month, with cost-effective options for larger volumes. Its modern API and high deliverability rates make it perfect for WordPress users.<br><br>To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">MailerSend documentation</a>.
pl: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">MailerSend</a> to zaufany dostawca usług poczty transakcyjnej, oferujący solidny zestaw funkcji. Użytkownicy otrzymują 12 000 bezpłatnych wiadomości e-mail miesięcznie, z opłacalnymi opcjami dla większych wolumenów. Jego nowoczesne API i wysokie wskaźniki dostarczalności sprawiają, że jest idealny dla użytkowników WordPressa.<br><br>Aby rozpocząć, przeczytaj naszą <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dokumentację MailerSend</a>.

en: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailjet</a> is a cloud-based email solution that allows businesses to send marketing and transactional emails. With features like automated email campaigns, real-time reporting, and responsive templates, it’s an ideal platform for email communication. As a new user, you can send up to 200 emails per day without a credit card.
pl: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailjet</a> to rozwiązanie poczty e-mail oparte na chmurze, które umożliwia firmom wysyłanie wiadomości e-mail marketingowych i transakcyjnych. Dzięki takim funkcjom jak zautomatyzowane kampanie e-mailowe, raportowanie w czasie rzeczywistym i responsywne szablony jest to idealna platforma do komunikacji e-mailowej. Jako nowy użytkownik możesz wysyłać do 200 wiadomości e-mail dziennie bez karty kredytowej.

en: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SMTP2GO</a> provides a robust and reliable email delivery service with global infrastructure, real-time analytics, and advanced security features. If you're just starting out, you can use SMTP2GO's free plan to send up to 1000 emails per month.
pl: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SMTP2GO</a> to solidna i niezawodna usługa dostarczania e-maili udostępniająca globalną infrastrukturę, analizy w czasie rzeczywistym i zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Początkujący użytkownicy mogą skorzystać z bezpłatnego planu SMTP2GO, który umożliwia wysyłanie do 1000 e-maili miesięcznie.

en: <a href="%s" rel="" target="_blank">More information</a> on Mailgun.com.
pl: <a href="%s" rel="" target="_blank">Więcej informacji</a> na stronie Mailgun.com.

en: <a href="%s" rel="" target="_blank">More information</a> on SparkPost.
pl: <a href="%s" rel="" target="_blank">Więcej informacji</a> na temat SparkPost.

en: <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Pro</a> and get instant alert notifications when they fail.
pl: <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Kup Pro</a> i zyskaj dostęp do natychmiastowych powiadomień o nieudanych e-mailach.

en: <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Pro</a> for detailed stats, email logs, and more!
pl: <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Kup Pro</a>, aby uzyskać dostęp do szczegółowych statystyk, dzienników e-maili i nie tylko!

en: <b>%s OFF</b> for Easy WP SMTP users, applied at checkout.
pl: Użytkownicy wtyczki Easy WP SMTP otrzymują <b>%s ZNIŻKI</b>, która jest automatycznie stosowana na etapie płatności.

en: <b>NEW!</b> Enable Weekly Email Summaries
pl: <b>NOWOŚĆ!</b> Włącz cotygodniowe podsumowania e-maili

en: <b>Note:</b> The debug log is reset when the plugin is activated, deactivated, or updated.
pl: <b>Uwaga:</b> dziennik debugowania zostaje zresetowany w wyniku włączenia, wyłączenia lub aktualizacji wtyczki.

en: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Brevo</a> (formerly Sendinblue) is a transactional email provider and email marketing platform. It’s suitable for businesses of all sizes, as it offers scalable pricing plans that can grow with you. New business owners can use the free plan to send up to 300 emails a day without providing credit card details. As your needs change, you can upgrade to increase your sending limits.</p>
pl: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Brevo</a> (dawniej Sendinblue) to dostawca transakcyjnych usług e-mail i platforma marketingu e-mail. Rozwiązanie to nadaje się dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości, ponieważ oferuje skalowalne plany – w różnych cenach – które można rozwijać w miarę wzrostu swoich potrzeb. Właściciele nowych firm mogą korzystać z bezpłatnego planu, który umożliwia wysyłanie do 300 e-maili dziennie bez podawania danych karty kredytowej. A w przypadku wzrostu zapotrzebowania można zwiększyć limity wysyłania.</p>

en: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun</a> is a transactional email provider that offers a generous 3-month free trial. After that, it offers a 'Pay As You Grow' plan that allows you to pay for what you use without committing to a fixed monthly rate.</p><p>To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun documentation</a>.</p>
pl: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun</a> to dostawca transakcyjnych usług e-mail, który szczodrze oferuje bezpłatny 3-miesięczny okres próbny. Potem można skorzystać z oferty planu „Płatności w miarę rozwoju”, dzięki któremu można płacić tylko za faktyczne wykorzystanie — bez zobowiązywania się do ustalonych comiesięcznych opłat.</p><p>Aby rozpocząć, zapoznaj się z naszą <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dokumentacją usługi Mailgun</a>.</p>

en: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Postmark</a> is a transactional email service with great deliverability and budget-friendly pricing. You can start out with their free trial option, which allows you to send up to 100 emails per month through their secure API.
pl: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Postmark</a> to transakcyjna usługa e-mail, która cechuje się znakomitą skutecznością dostarczania i przystępnymi cenami. Możesz zacząć od bezpłatnej wersji próbnej, która pozwala na wysyłanie do 100 e-maili miesięcznie przy użyciu bezpiecznego interfejsu API.

en: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendGrid</a> is a popular transactional email provider that sends more than 35 billion emails every month. If you're just starting out, the free plan allows you to send up to 100 emails each day without entering your credit card details.</p><p>To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendGrid documentation</a>.</p>
pl: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendGrid</a> to popularny dostawca transakcyjnych wiadomości e-mail, który każdego miesiąca wysyła ponad 35 miliardów e-maili. Jeśli dopiero zaczynasz, bezpłatny plan pozwala na wysłanie do 100 e-maili każdego dnia bez podawania danych karty kredytowej.</p><p>Aby rozpocząć, przeczytaj naszą <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dokumentację SendGrid</a>.</p>

en: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost</a> is a transactional email provider, designed to provide high-speed, reliable, and secure email delivery. You can get started with the free test account that lets you send up to 500 emails per month.</p><p>To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost documentation</a>.</p>
pl: <p><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost</a> to dostawca transakcyjnych usług e-mail, którego celem jest szybkie, niezawodne i bezpieczne dostarczanie e-maili. Na początek można skorzystać z bezpłatnego konta testowego, które pozwala na wysłanie do 500 e-maili miesięcznie.</p><p>Aby rozpocząć, zapoznaj się z naszą <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dokumentacją usługi SparkPost</a>.</p>

en: <p><a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SMTP.com</a> is a popular transactional email provider. It’s been providing reliable email services for over 2 decades, and is a trusted brand for more than 100,000 businesses. You can try it for free for up to 30 days and send up to 50,000 emails. </p>
pl: <p><a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SMTP.com</a> to popularny dostawca transakcyjnych usług e-mail. Od ponad 2 dekad zapewnia on niezawodne usługi e-mail i jest zaufaną marką dla ponad 100 000 firm. Możesz wypróbować go bezpłatnie przez maksymalnie 30 dni i wysłać nawet 50 000 e-maili. </p>

en: <p><strong><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendLayer</a> is our #1 recommended mailer.</strong> It offers affordable pricing and is easy to set up, which makes it an excellent option for WordPress sites. With SendLayer, your domain will be authenticated so all your outgoing emails reach your customers’ inboxes. Detailed documentation will walk you through the entire process, start to finish. When you sign up for a free trial, you can send your first emails at no charge.</p><p>To get started, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">see our documentation for the SendLayer mailer</a>.</p>
pl: <p><strong><a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendLayer</a> to czołowa polecana przez nas usługa pocztowa.</strong> Oferuje przystępne ceny i jest łatwa w konfiguracji, dzięki czemu stanowi znakomite rozwiązanie do witryn w WordPressie. SendLayer sprawi, że twoja domena będzie uwierzytelniona, dzięki czemu wszystkie wychodzące z niej e-maile dotrą do skrzynek odbiorczych twoich klientów. Szczegółowa dokumentacja przeprowadzi cię przez cały proces: od początku do końca. Po zarejestrowaniu się w celu skorzystania z bezpłatnej wersji próbnej możesz wysłać pierwsze e-maile bez żadnych opłat.</p><p>Na początek <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">zapoznaj się z naszą dokumentacją usługi pocztowej SendLayer</a>.</p>

en: <p>By selecting the Other SMTP option, you can connect your site to an SMTP server you have access to instead of sending emails through a 3rd party provider. In some cases, this may be more convenient than setting up an account with one of the other mailer options provided. However, the Other SMTP option is less secure than the other mailers. Additionally, your provider may not allow you to send large volumes of emails. For these reasons, we recommend choosing one of our compatible mailers.</p><p>To get started, <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">see our documentation for the Other SMTP mailer</a>.</p>
pl: <p>Wybierając opcję Inne SMTP, możesz połączyć swoją witrynę z serwerem SMTP, do którego masz dostęp, zamiast wysyłać e-maile za pośrednictwem dostawcy zewnętrznego. W niektórych przypadkach może to być wygodniejsze niż założenie konta w jednej z innych dostępnych usług pocztowych. Opcja Inne SMTP jest jednak mniej bezpieczna niż inne usługi pocztowe. Ponadto twój dostawca może nie zezwalać na wysyłanie dużych liczb e-maili. Dlatego zalecamy wybranie jednej z naszych zgodnych usług pocztowych.</p><p>Na początek <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">zapoznaj się z naszą dokumentacją usługi pocztowej Inne SMTP</a>.</p>

en: <p>The Default (PHP) mailer is currently selected, but is not recommended because in most cases it does not resolve email delivery issues.</p><p>Please consider selecting and configuring one of the other mailers.</p>
pl: <p>Obecnie jest wybrana domyślna usługa pocztowa (PHP), ale nie jest ona zalecana, ponieważ w większości przypadków nie rozwiązuje problemów z dostarczaniem e-maili.</p><p>Rozważ wybór i skonfigurowanie jednej z pozostałych usług pocztowych.</p>

en: <p>To get started, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">see our documentation for the Brevo mailer</a>.</p>
pl: <p>Na początek <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">zapoznaj się z naszą dokumentacją usługi pocztowej Brevo</a>.</p>

en: <p>To get started, <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">see our documentation for the SMTP.com mailer</a>.</p>
pl: <p>Na początek <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">zapoznaj się z dokumentacją usługi pocztowej SMTP.com</a>.</p>

en: <strong>%1$s</strong><br>Heads up! Microsoft is <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">discontinuing support for basic SMTP connections</a>. To continue using Outlook or Hotmail, switch to our Outlook mailer for uninterrupted email sending.
pl: <strong>%1$s</strong><br>Uwaga! Microsoft <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">wycofuje obsługę podstawowych połączeń SMTP</a>. Aby nadal korzystać z programu Outlook lub Hotmail, przełącz się na nasz program pocztowy Outlook, aby nieprzerwanie wysyłać wiadomości e-mail.

en: <strong>%s OFF</strong> for Easy WP SMTP users, applied at checkout.
pl: Użytkownicy wtyczki Easy WP SMTP otrzymują <strong>%s ZNIŻKI</strong>, która jest automatycznie stosowana na etapie płatności.

en: <strong>EMAILING DISABLED:</strong> The %s is currently blocking all emails from being sent.
pl: <strong>WYŁĄCZONO WYSYŁANIE E-MAILI:</strong> wtyczka %s obecnie blokuje wysyłanie jakichkolwiek e-maili.

en: <strong>Easy WP SMTP plugin is disabled</strong> on your site until WordPress is updated to the required version.
pl: <strong>Wtyczka Easy WP SMTP w twojej witrynie została wyłączona</strong> do czasu zaktualizowania WordPressa do wymaganej wersji.

en: <strong>Easy WP SMTP plugin is disabled</strong> on your site until you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Read more for additional information.</a>
pl: <strong>Wtyczka Easy WP SMTP w twojej witrynie została wyłączona</strong> do czasu rozwiązania tego problemu. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Przeczytaj więcej, aby uzyskać dodatkowe informacje.</a>

en: <strong>Heads up!</strong> The last email your site attempted to send was unsuccessful.
pl: <strong>Uwaga!</strong> Ostatnia próba wysłania e-maila podjęta przez witrynę się nie powiodła.

en: <strong>Table:</strong> %1$s. <strong>Reason:</strong> %2$s
pl: <strong>Tabela:</strong> %1$s. <strong>Przyczyna:</strong> %2$s

en: A new user account was created. Sent to Network Admin.
pl: Utworzono nowe konto użytkownika. Wiadomość wysyłana do administratora sieci.

en: A new user was created. Sent to the new user.
pl: Utworzono nowego użytkownika. Wiadomość wysyłana do nowego użytkownika.

en: A new user was created. Sent to the site admin.
pl: Utworzono nowego użytkownika. Wiadomość wysyłana do administratora witryny.

en: A new user was invited to a site from Users -> Add New -> Add New User. Sent to the invited user.
pl: Nowy użytkownik został zaproszony do witryny z poziomu menu Użytkownicy -> Dodaj nowego -> Dodaj nowego użytkownika. Wiadomość wysyłana do zaproszonego użytkownika.

en: A user has been added, or their account activation has been successful. Sent to the user, that has been added/activated.
pl: Użytkownik został dodany lub aktywacja jego konta się powiodła. Wiadomość wysyłana do dodanego/aktywowanego użytkownika.

en: API Key
pl: Klucz API

en: API Key Management
pl: Zarządzanie kluczami API

en: API Key:
pl: Klucz API:

en: Access Key ID
pl: Identyfikator klucza dostępu

en: Access rejected.
pl: Odmowa dostępu.

en: Actions in this section can (and some of them will) erase or mess up your settings. Use it with caution.
pl: Działania dostępne w tej sekcji mogą spowodować (i niektóre spowodują) usunięcie twoich ustawień lub wprowadzenie w nich niepożądanych zmian. Używaj ich z rozwagą.

en: Activate
pl: Włącz

en: Activate if you have a Professional or higher plan with MailerSend. This allows you to use custom headers. For more information about MailerSend plans, check their %s.
pl: Włącz, jeśli masz plan Professional lub wyższy z MailerSend. Pozwala to na używanie niestandardowych nagłówków. Aby uzyskać więcej informacji o planach MailerSend, sprawdź ich %s.

en: Add New Group
pl: Dodaj nową grupę

en: Add New SES Identity
pl: Utwórz nową tożsamość SES

en: Add your license key here to access plugin updates and support.
pl: Dodaj tutaj klucz licencyjny, aby zyskać dostęp do aktualizacji i pomocy technicznej.

en: Added / Activated on Site
pl: Dodano/aktywowano w witrynie

en: Additional Connections
pl: Dodatkowe połączenia

en: Additional Information
pl: Informacje dodatkowe

en: Additional Settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Additional Settings (Optional)
pl: Dodatkowe ustawienia (opcjonalne)

en: Admin Erased Data
pl: Administrator skasował dane

en: Admin Sent Link to Export Data
pl: Administrator wysłał odnośnik do eksportu danych

en: Advanced Email Reports
pl: Zaawansowane raporty o e-mailach

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: After the click you should be redirected to a Gmail authorization screen, where you will be asked a permission to send emails on your behalf.
pl: Po kliknięciu powinno nastąpić przekierowanie do ekranu autoryzacji usługi Gmail, gdzie pojawi się monit o przyznanie uprawnień do wysyłania e-maili w twoim imieniu.

en: Alerts
pl: Alerty

en: All
pl: Wszystko

en: All Time
pl: Wszystko

en: All checks for your email domain were successful. It looks like everything is configured correctly.
pl: Wszystkie operacje sprawdzania domeny e-mail przebiegły pomyślnie. Wygląda na to, że wszystko zostało poprawnie skonfigurowane.

en: All debug event entries were deleted successfully.
pl: Wszystkie wpisy zdarzeń debugowania zostały usunięte.

en: All settings have been deleted and plugin is deactivated.
pl: Usunięto wszystkie ustawienia i wyłączono wtyczkę.

en: All the defined constants will stop working and you will be able to change all the values on this page.
pl: Wszelkie zdefiniowane stałe przestaną działać i będzie można zmieniać wszystkie wartości na tej stronie.

en: Allow Insecure SSL Certificates
pl: Zezwól na niebezpieczne certyfikaty SSL

en: Allow Usage Tracking
pl: Zezwól na śledzenie użycia

en: Allow insecure and self-signed SSL certificates on SMTP server. It's highly recommended to keep this option disabled.
pl: Zezwalaj na stosowanie na serwerze SMTP certyfikatów niezabezpieczonych i z podpisem własnym. Zdecydowanie zalecamy, by ta opcja pozostała wyłączona.

en: Allowing us to track usage data enables us to better help you because we know with which WordPress configurations, themes, and plugins to test.
pl: Jeśli zezwolisz na śledzenie danych o użyciu, będzie nam łatwiej ci pomagać, ponieważ będziemy wiedzieć, jakie konfiguracje, motywy i wtyczki do WordPressa powinniśmy testować.

en: Allows insecure and self-signed SSL certificates on SMTP server. It's highly recommended to keep this option disabled.
pl: Zezwala na certyfikaty niezabezpieczone i self-signed na serwerze SMTP. Zalecamy, by pozostawić opcję wyłączoną.

en: Almost Done
pl: Prawie gotowe

en: Already purchased %1$sEasy WP SMTP Pro%2$s? Enter your license key below!
pl: Już masz kupioną wtyczkę %1$sEasy WP SMTP Pro%2$s? Wpisz klucz licencyjny poniżej!

en: Already purchased?
pl: Już kupiony?

en: Already purchased? Simply enter your license key above to connect with Easy WP SMTP Pro!
pl: Już masz kupiony ten plan? Aby nawiązać połączenie z wtyczką Easy WP SMTP Pro, wpisz powyżej klucz licencyjny!

en: Alternatively, we also offer limited support on the WordPress.org support forums. You can <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">create a support thread</a> there, but please understand that free support is not guaranteed and is limited to simple issues. If you have an urgent or complex issue, then please consider <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">upgrading to Easy WP SMTP Pro</a> to access our priority support ticket system.
pl: Oferujemy też ograniczoną pomoc techniczną na forach pomocy technicznej WordPress.org. Możesz tam <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">utworzyć wątek pomocy</a>, ale warto pamiętać, że bezpłatna pomoc techniczna nie jest gwarantowana i jest ograniczona do prostych problemów. W przypadku pilnego lub złożonego problemu rozważ <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">zakup wtyczki Easy WP SMTP Pro</a>, co zapewni ci dostęp do naszego systemu zgłoszeń i priorytetowego wsparcia.

en: Amazon SES requires an SSL certificate, and so is not currently compatible with your site. Please contact your host to request a SSL certificate, or check out
pl: Usługa Amazon SES wymaga certyfikatu SSL, a więc obecnie nie jest zgodna z twoją witryną. Skontaktuj się z firmą hostingową, aby poprosić o certyfikat SSL, lub zapoznaj się z

en: An email request was sent.
pl: Wysłano żądanie obsługi e-maila.

en: An error occurred!
pl: Wystąpił błąd!

en: An issue was detected.
pl: Wykryto problem.

en: And
pl: Oraz

en: Announcements
pl: Ogłoszenia

en: Api Key:
pl: Klucz API:

en: Application ID
pl: Identyfikator aplikacji

en: Application Password
pl: Hasło aplikacji

en: Are you enjoying Easy WP SMTP?
pl: Czy podoba ci się wtyczka Easy WP SMTP?

en: Are you sure want to clear log?
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić dziennik?

en: Are you sure you want to delete ALL your settings and deactive plugin?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć WSZYSTKIE ustawienia i wyłączyć wtyczkę?

en: Are you sure you want to permanently delete all debug events?
pl: Czy na pewno chcesz trwale usunąć wszystkie zdarzenia debugowania?

en: Are you sure you want to reset the current provider connection? You will need to immediately create a new one to be able to send emails.
pl: Czy na pewno chcesz zresetować obecne połączenie z dostawcą? Aby było możliwe wysyłanie e-maili, trzeba będzie natychmiast utworzyć nowe połączenie.

en: As a Easy WP SMTP Pro user you have access to Easy WP SMTP priority support. Please log in to your EasyWPSMTP.com account and <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">submit a support ticket</a>.
pl: Jako użytkownik wtyczki Easy WP SMTP Pro masz dostęp do priorytetowego wsparcia w zakresie Easy WP SMTP. Zaloguj się na konto EasyWPSMTP.com i <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">prześlij zgłoszenie</a>.

en: As a valued Easy WP SMTP user, you will get <span class="price-off">%s off regular pricing</span>, automatically applied at checkout!
pl: Doceniamy to, że korzystasz z wtyczki Easy WP SMTP, dlatego otrzymujesz od nas <span class="price-off">zniżkę %s od ceny standardowej</span>, która zostanie automatycznie zastosowana na etapie płatności!

en: As thanks for being an Easy WP SMTP Lite user, we’re offering you <span>%s off</span>, applied automatically at checkout.
pl: W podziękowaniu za to, że korzystasz z wtyczki Easy WP SMTP Lite, oferujemy ci <span>%s zniżki</span>, która jest automatycznie stosowana na etapie płatności.

en: Ask them to resolve the issue then try again.
pl: Poproś o rozwiązanie tego problemu, a potem spróbuj ponownie.

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Authentication code that Google returned to you has already been used on your previous auth attempt.
pl: Kod uwierzytelniający zwrócony przez Google został już użyty podczas poprzedniej próby uwierzytelnienia.

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Authorization Error!
pl: Błąd autoryzacji!

en: Automatic Updates
pl: Automatyczne aktualizacje

en: Automatically keep track of every email sent from your WordPress site and view valuable statistics right here in your dashboard.
pl: Automatycznie śledź każdy e-mail wysłany z twojej witryny w WordPressie i przeglądaj cenne statystyki bezpośrednio w kokpicie.

en: Avoid the risk of losing emails by adding an additional connection and setting it as your Backup Connection. Should the Primary Connection fail to send an email, the Backup Connection will take over. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro</a>.
pl: Uniknij ryzyka utraty e-maili, definiując dodatkowe połączenie i ustawiając je jako połączenie zapasowe. Jeśli nie uda się wysłać e-maila przy użyciu połączenia podstawowego, zadanie to przejmie połączenie zapasowe. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Kup Easy WP SMTP Pro</a>.

en: Awaiting Moderation
pl: Oczekiwanie na moderację

en: BCC Email Address
pl: Adres e-mail UDW

en: Backtrace:
pl: Ślad:

en: Backup Connection
pl: Połączenie zapasowe

en: Backup Connection - send emails through a backup if the primary connection fails
pl: Połączenie zapasowe – zadbaj, by w przypadku awarii połączenia podstawowego e-maile były wysyłane przy użyciu połączenia zapasowego

en: Before continuing, you'll need to allow this plugin to send emails using your %s account.
pl: Zanim przejdziesz dalej, musisz zezwolić tej wtyczce na wysyłanie e-maili przy użyciu twojego konta %s .

en: Blind Carbon Copy (BCC)
pl: Ukryta kopia do wiadomości (UDW)

en: Block all emails
pl: Blokuj wszystkie e-maile

en: Body
pl: Treść

en: By allowing us to track usage data we can better help you because we know with which WordPress configurations, themes and plugins we should test.
pl: Jeśli zezwolisz na śledzenie danych o użyciu, będzie nam łatwiej ci pomagać, ponieważ będziemy wiedzieć, jakie konfiguracje, motywy i wtyczki do WordPressa powinniśmy testować.

en: By default, TLS encryption is automatically used if the server supports it (recommended). In some cases, due to server misconfigurations, this can cause issues and may need to be disabled.
pl: Domyślnie szyfrowanie TLS jest używane automatycznie, jeśli serwer je obsługuje (ustawienie zalecane). W pewnych przypadkach z powodu błędnej konfiguracji serwera to ustawienie może powodować problemy i może wymagać wyłączenia.

en: Caller
pl: Obiekt wywołujący

en: Can't clear log - file is not writeable.
pl: Nie można wyczyścić dziennika – brak możliwości zapisywania pliku.

en: Can't fetch plugins information.
pl: Nie można pobrać informacji o wtyczkach.

en: Can't register the Amazon SES Identity
pl: Nie można zarejestrować tożsamości Amazon SES

en: Can't retrieve Amazon SES Identities.
pl: Nie można pobrać tożsamości Amazon SES.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Carbon Copy (CC)
pl: Kopia do wiadomości (DW)

en: Change of Admin Email
pl: Zmiana adresu e-mail administratora

en: Change of User Email or Password
pl: Zmiana adresu e-mail lub hasła użytkownika

en: Change of network admin email address was attempted. Sent to the proposed new email address.
pl: Podjęto próbę zmiany adresu e-mail administratora sieci. Wiadomość wysyłana na proponowany nowy adres e-mail.

en: Change of site admin email address was attempted. Sent to the proposed new email address.
pl: Podjęto próbę zmiany adresu e-mail administratora witryny. Wiadomość wysyłana na proponowany nowy adres e-mail.

en: Changes that you made to the settings are not saved!
pl: Zmiany wprowadzone w ustawieniach nie zostały zapisane!

en: Channel:
pl: Kanał:

en: Check the "Send To" email address used and confirm it is a valid email and was not empty.
pl: Sprawdź pole adresu e-mail odbiorcy i dopilnuj, by zawierało ono prawidłowy adres e-mail i nie pozostało puste.

en: Check this box to enable mail debug log
pl: Zaznacz to pole, aby włączyć dziennik debugowania poczty

en: Check your inbox you used to create a Mailgun account. Click the activation link in an email from Mailgun.
pl: Zajrzyj do skrzynki odbiorczej użytej do utworzenia konta Mailgun. Kliknij odnośnik aktywacji w e-mailu z usługi Mailgun.

en: Checking Mailer Configuration
pl: Sprawdzanie konfiguracji usługi pocztowej

en: Checking mailer configuration image
pl: Obrazek sprawdzania konfiguracji usługi pocztowej

en: Choose Your SMTP Mailer
pl: Wybierz usługę pocztową SMTP

en: Choose a Different Mailer
pl: Wybierz inną usługę pocztową

en: Choose a mailer or use an SMTP server.
pl: Wybierz usługę pocztową lub użyj serwera SMTP.

en: Clear Log
pl: Wyczyść dziennik

en: Clicked
pl: Kliknięcia

en: Client ID
pl: Identyfikator klienta

en: Client Secret
pl: Tajny klienta

en: Close
pl: Zamknij

en: Close and exit the Setup Wizard
pl: Zamknij i wyjdź z kreatora konfiguracji

en: Coma-separated domains list. Example: domain1.com, domain2.com
pl: Lista domen rozdzielonych przecinkami. Przykład: domain1.com, domain2.com

en: Comma separated domains list. (Example: domain1.com, domain2.com)
pl: Lista domen rozdzielonych przecinkami. (Na przykład: wybranadomena1.com.pl, wybranadomena2.com.pl)

en: Comma separated emails list. (Example value: email1@domain.com, email2@domain.com)
pl: Lista adresów e-mail rozdzielonych przecinkami. (Na przykład: email1@wybranadomena.com.pl, email2@wybranadomena.com.pl)

en: Comma separated emails list. Example value: email1@domain.com, email2@domain.com
pl: Lista adresów e-mail oddzielonych przecinkami. Przykładowa wartość: email1@domain.com, email2@domain.com

en: Comment has been published. Sent to the post author.
pl: Komentarz został opublikowany. Wiadomość wysyłana do autora wpisu.

en: Comment is awaiting moderation. Sent to the site admin and post author if they can edit comments.
pl: Komentarz oczekuje na moderację. Wiadomość wysyłana do administratora witryny i autora wpisu, jeśli może on edytować komentarze.

en: Comments
pl: Komentarze

en: Common Information
pl: Typowe informacje

en: Compact Mode
pl: Tryb kompaktowy

en: Complete Email Reports
pl: Pełne raporty o e-mailach

en: Complete the steps in section "2. Verify Your Domain".
pl: Wykonaj kroki opisane w sekcji „2. Sprawdź domenę”.

en: Completion or failure of a background automatic core update. Sent to the site or network admin.
pl: Ukończenie lub niepowodzenie automatycznej aktualizacji rdzenia w tle. Wiadomość wysyłana do administratora witryny lub sieci.

en: Completion or failure of a background automatic plugin update. Sent to the site or network admin.
pl: Ukończenie lub niepowodzenie automatycznej aktualizacji wtyczki w tle. Wiadomość wysyłana do administratora witryny lub sieci.

en: Completion or failure of a background automatic theme update. Sent to the site or network admin.
pl: Ukończenie lub niepowodzenie automatycznej aktualizacji motywu w tle. Wiadomość wysyłana do administratora witryny lub sieci.

en: Conditions
pl: Warunki

en: Configure Email Logs
pl: Skonfiguruj dzienniki e-maili

en: Configure Mailer Settings
pl: Skonfiguruj ustawienia usługi pocztowej

en: Configure a Backup Connection
pl: Skonfigurować połączenie zapasowe

en: Configure mailer
pl: Skonfiguruj usługę pocztową

en: Configure these alert options to receive notifications when email fails to send from your site. Alert notifications will contain the following important data: email subject, email Send To address, the error message, and helpful links to help you fix the issue. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro!</a>
pl: Skonfiguruj te opcje alertów, aby otrzymać powiadomienie w przypadku, gdy wysyłanie e-maila z twojej witryny zakończy się niepowodzeniem. Powiadomienia będą zawierać następujące ważne dane: temat e-maila, adres odbiorcy e-maila, komunikat o błędzie i pomocne odnośniki ułatwiające rozwiązanie problemu. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Kup Easy WP SMTP Pro!</a>

en: Confirm that your browser is updated to the latest version.
pl: Upewnij się, że używana przeglądarka jest zaktualizowana do najnowszej wersji.

en: Confirmed
pl: Potwierdzono

en: Congrats, you’ve successfully set up Easy WP SMTP.
pl: Gratulacje! Pomyślnie skonfigurowano wtyczkę Easy WP SMTP.

en: Connect
pl: Połącz

en: Connect to %s
pl: Połącz z: %s

en: Connected as
pl: Połączono jako

en: Connection Name
pl: Nazwa połączenia

en: Contact Emails (SMTP.com)
pl: Kontaktowe adresy e-mail (SMTP.com)

en: Contact Us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Contact your SMTP host to ask about sending/rate limits.
pl: Skontaktuj się z dostawcą hostingu  SMTP i zapytaj o limity wysyłania/wskaźników.

en: Contact your SMTP host to confirm you are using the correct username and password.
pl: Skontaktuj się z dostawcą hostingu  SMTP, aby sprawdzić, czy używasz poprawnej nazwy użytkownika i hasła.

en: Contact your hosting support, show them the "full Error Log for debugging" below and share this <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">link</a> with them.
pl: Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej dostawcy hostingu i przekaż mu dostępny poniżej „pełny dziennik błędów na potrzeby debugowania” oraz ten <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">odnośnik</a>.

en: Contact your web hosting provider and ask them to verify your server can connect to %1$s on port %2$s using %3$s encryption. Additionally, ask them if a firewall or security policy may be preventing the connection - many shared hosts block certain ports.<br><strong>Note: this is the most common cause of this issue.</strong>
pl: Skontaktuj się z dostawcą hostingu i poproś go o sprawdzenie, czy twój serwer może nawiązywać połączenia z %1$s na porcie %2$s przy użyciu szyfrowania %3$s . Zapytaj też, czy zapora lub polityka zabezpieczeń może uniemożliwiać połączenie — na wielu współdzielonych hostach niektóre porty są blokowane.<br><strong>Uwaga: jest to najczęstsza przyczyna tego problemu.</strong>

en: Contact your web hosting provider and ask them to verify your server can connect to %s. Additionally, ask them if a firewall or security policy may be preventing the connection.
pl: Skontaktuj się z dostawcą hostingu i poproś go o sprawdzenie, czy twój serwer może nawiązywać połączenia z hostem %s. Zapytaj też, czy zapora lub polityka zabezpieczeń mogą uniemożliwiać połączenie.

en: Contact your web hosting provider and ask them to verify your server can make outside connections. Additionally, ask them if a firewall or security policy may be preventing the connection - many shared hosts block certain ports.<br><strong>Note: this is the most common cause of this issue.</strong>
pl: Skontaktuj się z dostawcą hostingu i poproś go o sprawdzenie, czy twój serwer może nawiązywać połączenia zewnętrzne. Zapytaj też, czy zapora lub polityka zabezpieczeń może uniemożliwiać połączenie — na wielu współdzielonych hostach niektóre porty są blokowane.<br><strong>Uwaga: jest to najczęstsza przyczyna tego problemu.</strong>

en: Contact your web hosting provider and inform them you are having issues making outbound connections.
pl: Skontaktuj się z dostawcą hostingu i poinformuj go, że masz problemy z nawiązywaniem połączeń wychodzących.

en: Contact your web hosting provider and inform them you are having issues with libpcre2 library on PHP 7.4.
pl: Skontaktuj się z dostawcą hostingu i poinformuj go, że masz problemy z biblioteką libpcre2 w języku PHP 7.4.

en: Contact your web hosting provider and inform them your site has an issue with SSL certificates.
pl: Skontaktuj się z dostawcą hostingu i poinformuj go, że witryna ma problem z certyfikatami SSL.

en: Contains
pl: Zawiera

en: Content
pl: Treść

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Copied
pl: Skopiowano

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Copy Error Log
pl: Skopiuj dziennik błędów

en: Copy input value
pl: Skopiuj wartość wejściową

en: Copy the error message above and paste it in a message to the Easy WP SMTP support team.
pl: Skopiuj powyższy komunikat o błędzie i wklej go do wiadomości przeznaczonej dla zespołu pomocy technicznej wtyczki Easy WP SMTP.

en: Could Not Save Changes
pl: Nie udało się zapisać zmian

en: Could not authenticate your SMTP account.
pl: Nie można było uwierzytelnić twojego konta SMTP.

en: Could not connect to host.
pl: Nie można było nawiązać połączenia z hostem.

en: Could not connect to the SMTP host.
pl: Nie można było nawiązać połączenia z dostawcą hostingu SMTP.

en: Could not connect to your host.
pl: Nie można było nawiązać połączenia z twoim hostem.

en: Could not install the plugin. Don't have file permission.
pl: Nie można było zainstalować wtyczki. Nie masz uprawnień do pliku.

en: Could not install the plugin. Plugin is not whitelisted.
pl: Nie udało się zainstalować wtyczki. Wtyczka nie znajduje się na białej liście.

en: Could not install the plugin. Plugin slug is missing.
pl: Nie można było zainstalować wtyczki. Brak uproszczonej nazwy wtyczki.

en: Could not install the plugin. WP Plugin installer could not retrieve plugin information.
pl: Nie można było zainstalować wtyczki. Instalatorowi wtyczki do WordPressa nie udało się pobrać informacji o wtyczce.

en: Could not install the plugin. WP Plugin installer initialization failed.
pl: Nie można było zainstalować wtyczki. Nie udało się zainicjować instalatora wtyczki do WordPressa.

en: Could not install the plugin. You don't have permission to activate plugins.
pl: Nie można było zainstalować wtyczki. Nie masz uprawnień do włączania wtyczek.

en: Could not install the plugin. You don't have permission to install plugins.
pl: Nie można było zainstalować wtyczki. Nie masz uprawnień do instalowania wtyczek.

en: Create API Key
pl: Utwórz klucz API

en: Created (Admin)
pl: Utworzono (dla administratora)

en: Created (User)
pl: Utworzono (dla użytkownika)

en: Created Date
pl: Data utworzenia

en: Created On Site
pl: Utworzono w witrynie

en: Current from email domain
pl: Obecna domena e-mail nadawcy

en: Current function path: %s
pl: Bieżąca ścieżka funkcji: %s

en: Current mailer
pl: Obecna usługa pocztowa

en: Current provider doesn't support setting and forcing From Name. Emails will be sent on behalf of the account name used to setup the OAuth connection below.
pl: Obecny dostawca nie obsługuje ustawiania i wymuszania imienia i nazwiska nadawcy. E-maile będą wysyłane w imieniu konta użytego do skonfigurowania poniższego połączenia OAuth.

en: Current provider will automatically force From Email to be the email address that you use to set up the OAuth connection above.
pl: Obecny dostawca automatycznie wymusi, aby w polu „Od adresu e-mail” znajdował się adres e-mail użyty do skonfigurowania powyższego połączenia OAuth.

en: Custom Date Range
pl: Własny zakres dat

en: Custom Email
pl: Własny e-mail

en: DB tables
pl: Tabele bazy danych

en: Danger Zone
pl: Strefa zagrożenia

en: Data JSON decoding error: %1$s
pl: Błąd dekodowania danych JSON: %1$s

en: Data JSON encoding error: %1$s
pl: Błąd kodowania danych JSON: %1$s

en: Date
pl: Data

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Debug Email Sending
pl: Debuguj wysyłanie e-maili

en: Debug Event Details
pl: Szczegóły zdarzenia debugowania

en: Debug Events
pl: Zdarzenia debugowania

en: Debug Events are Not Installed Correctly
pl: Zdarzenia debugowania nie zostały poprawnie zainstalowane

en: Debug Output:
pl: Dane wyjściowe debugowania:

en: Debug events that fall outside the chosen period will be permanently deleted from the database.
pl: Zdarzenia debugowania spoza wybranego okresu będą trwale usuwane z bazy danych.

en: Default (none)
pl: Domyślna (brak)

en: Define which endpoint you want to use for sending messages.
pl: Określ, którego punktu końcowego chcesz używać do wysyłania wiadomości.

en: Define which endpoint you want to use for sending messages. If you are operating under EU laws, you may be required to use EU region. %1$sMore information%2$s on Mailgun.com.
pl: Określ, którego punktu końcowego chcesz używać do wysyłania wiadomości. Jeśli podlegasz przepisom UE, może być wymagane użycie regionu UE. %1$sWięcej informacji%2$s na stronie Mailgun.com.

en: Delete All Events
pl: Usuń wszystkie zdarzenia

en: Delete Settings and Deactivate Plugin
pl: Usuń ustawienia i wyłącz wtyczkę

en: Deprecated options were already removed from DB and can't be migrated.
pl: Przestarzałe opcje zostały już usunięte z bazy danych i nie można ich migrować.

en: Detailed Email Log
pl: Szczegółowy dziennik e-maili

en: Detailed Email Logs
pl: Szczegółowe dzienniki e-maili

en: Detailed Stats by Subject Line
pl: Szczegółowe statystyki według tematu

en: Disable Email Summaries
pl: Wyłącz podsumowania e-mail

en: Disable Email Summaries weekly delivery.
pl: Wyłącz cotygodniowe dostarczanie podsumowań e-mail.

en: Disabled
pl: Wyłączona

en: Disabling this option will block users from being able to export their personal data, as they will not receive an email with a link.
pl: Wyłączenie tej opcji uniemożliwi użytkownikom eksportowanie danych osobowych, ponieważ nie otrzymają e-maila z odnośnikiem.

en: Disabling this setting is not recommended and should only be done for staging or development sites.
pl: Wyłączenie tego ustawienia nie jest zalecane i powinno mieć miejsce wyłącznie w witrynach tymczasowych lub znajdujących się w fazie rozwoju.

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Dismiss email alert block
pl: Odrzuć blokadę alertów e-mail

en: Dismiss this message
pl: Odrzuć ten komunikat

en: Dismiss this notice
pl: Odrzuć powiadomienie

en: Do Easy WP SMTP DB tables exist?
pl: Czy istnieją tabele bazy danych Easy WP SMTP?

en: Do Not Send
pl: Nie wysyłaj

en: Docs
pl: Dokumenty

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Domain Check Results
pl: Wyniki sprawdzania domeny

en: Domain Name
pl: Nazwa domeny

en: Don't Replace "From" Field
pl: Nie zamieniaj pola "Nadawca"

en: Don't Replace in From Field
pl: Nie zastępuj wartości pola „Od”

en: Don't see what you're looking for? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Suggest a mailer</a>.
pl: Brakuje ci czegoś? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Zaproponuj usługę pocztową</a>.

en: EU
pl: UE

en: Easily export your logs to CSV or Excel. Filter the logs before you export and only download the data you need. This feature lets you easily create your own deliverability reports. You can also use the data in 3rd party dashboards to track deliverability along with your other website statistics. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro!</a>
pl: Z łatwością eksportuj dzienniki w formacie CSV lub Excel. Przed eksportem możesz przefiltrować dziennik, aby pobrać tylko potrzebne dane. Ta funkcja umożliwia łatwe tworzenie własnych raportów dotyczących dostarczania e-maili. Możesz również używać danych dostępnych w zewnętrznych kokpitach, aby śledzić skuteczność dostarczania razem z innymi statystykami swojej witryny. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Kup Easy WP SMTP Pro!</a>

en: Easy WP SMTP &rsaquo; Setup Wizard
pl: Easy WP SMTP &rsaquo; Kreator konfiguracji

en: Easy WP SMTP DB tables are created
pl: Tabele bazy danych Easy WP SMTP zostały utworzone

en: Easy WP SMTP DB tables check has failed
pl: Sprawdzanie tabel bazy danych wtyczki Easy WP SMTP się nie powiodło

en: Easy WP SMTP Logo
pl: Logo Easy WP SMTP

en: Easy WP SMTP Pro related message was successfully dismissed.
pl: Komunikat związany z wtyczką Easy WP SMTP Pro został odrzucony.

en: Easy WP SMTP Pro was already installed, but was not active. We activated it for you.
pl: Wtyczka Easy WP SMTP Pro była już zainstalowana, ale nie włączona. Włączyliśmy ją dla ciebie.

en: Easy WP SMTP Settings
pl: Ustawienia Easy WP SMTP

en: Easy WP SMTP Weekly Email Summary
pl: Cotygodniowe podsumowanie e-maili w Easy WP SMTP

en: Easy WP SMTP has detected incorrect "wp_mail" function location. Usually, this means that emails will not be sent successfully!
pl: Wtyczka Easy WP SMTP wykryła niepoprawną lokalizację funkcji „wp_mail”. Zwykle oznacza to, że e-maile nie zostaną wysłane!

en: Easy WP SMTP has detected that your site is running an outdated version of WordPress (%s). Easy WP SMTP requires at least WordPress version 5.2.
pl: Wtyczka Easy WP SMTP wykryła, że twoja witryna korzysta z przestarzałej wersji WordPressa (%s). Easy WP SMTP wymaga WordPressa w wersji co najmniej 5.2.

en: Easy WP SMTP is a free plugin, and the team behind SendLayer maintains it to give back to the WordPress community.
pl: Easy WP SMTP jest wtyczką bezpłatną, o której konserwację dba zespół autorów wtyczki SendLayer, aby się odwdzięczyć społeczności WordPressa.

en: Easy WP SMTP is using custom database tables for some of its features. In order to work properly, the custom tables should be created, and it looks like they exist in your database.
pl: Wtyczka Easy WP SMTP używa własnych tabel bazy danych w przypadku niektórych swoich funkcji. Aby działało to poprawnie, powinny zostać utworzone tabele własne — i wygląda na to, że już istnieją w bazie danych.

en: Easy WP SMTP is using custom database tables for some of its features. In order to work properly, the custom tables should be created, and it seems they are missing. Please try to <a href="%1$s" target="_self" aria-label="%2$s" rel="noopener noreferrer">%3$s</a>. If this issue persists, please contact our support.
pl: Wtyczka Easy WP SMTP używa własnych tabel bazy danych w przypadku niektórych swoich funkcji. Aby działało to poprawnie, powinny być utworzone tabele własne, a wygląda na to, że ich brakuje. Spróbuj <a href="%1$s" target="_self" aria-label="%2$s" rel="noopener noreferrer">%3$s</a>. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej.

en: Easy WP SMTP is using custom database tables for some of its features. In order to work properly, the custom tables should be created, and it seems they are missing. Please try to <a href="%1$s">create the missing DB tables by clicking on this link</a>. If this issue persists, please <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support</a> and provide the error message below:
pl: Wtyczka Easy WP SMTP używa własnych tabel bazy danych w przypadku niektórych swoich funkcji. Aby działało to poprawnie, powinny być utworzone tabele własne, a wygląda na to, że ich brakuje. Spróbuj <a href="%1$s">utworzyć brakujące tabele bazy danych, klikając ten odnośnik</a>. Jeśli problem nie ustąpi, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej</a> i przekaż mu poniższy komunikat o błędzie:

en: Easy WP SMTP is using custom database tables for some of its features. In order to work properly, the custom tables should be created, and it seems they are missing. Please try to <a href="%1$s">create the missing DB tables by clicking on this link</a>. If this issue persists, please <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support</a>.
pl: Wtyczka Easy WP SMTP używa własnych tabel bazy danych w przypadku niektórych swoich funkcji. Aby działało to poprawnie, powinny być utworzone tabele własne, a wygląda na to, że ich brakuje. Spróbuj <a href="%1$s">utworzyć brakujące tabele bazy danych, klikając ten odnośnik</a>. Jeśli problem nie ustąpi, <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej</a>.

en: Easy WP SMTP logo
pl: Logo Easy WP SMTP

en: Easy WP SMTP mailer setup is complete
pl: Konfiguracja usługi pocztowej wtyczki Easy WP SMTP została ukończona

en: Easy WP SMTP mailer setup is incomplete
pl: Konfiguracja usługi pocztowej wtyczki Easy WP SMTP nie została ukończona

en: Easy WP SMTP settings will be used only if the site is running on following domain(s):
pl: Ustawienia wtyczki Easy WP SMTP są używane tylko wtedy, gdy witryna działa w następujących domenach:

en: Easy WP SMTP uses the <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Action Scheduler</a> library, which lets it queue and process large tasks in the background without slowing down your site for visitors. Here you can see the list of all Easy WP SMTP Action Scheduler tasks and their statuses. This table can help with debugging certain issues.
pl: Wtyczka Easy WP SMTP korzysta z biblioteki <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Action Scheduler</a>, która umożliwia kolejkowanie i przetwarzanie dużych zadań w tle bez spowalniania witryny z perspektywy gości. W tym miejscu można wyświetlić listę wszystkich zadań biblioteki Action Scheduler wtyczki Easy WP SMTP i ich stanów. Tabela ta może ułatwiać debugowanie niektórych problemów.

en: Educational notice for this mailer was successfully dismissed.
pl: Powiadomienie z dodatkowymi informacjami na temat tej usługi pocztowej zostało odrzucone.

en: Email
pl: E-mail

en: Email Addresses
pl: Adresy e-mail

en: Email Alerts
pl: Powiadomienia mailowe

en: Email Change Attempt
pl: Próba zmiany adresu e-mail

en: Email Changed
pl: Zmieniono adres e-mail

en: Email Controls
pl: Kontrola nad e-mailami

en: Email Delivery Errors
pl: Błędy dostarczania e-maili

en: Email Delivery Errors were disabled using a %s filter.
pl: Błędy dostarczania e-maili zostały wyłączone przy użyciu filtru %s.

en: Email Error Tracking
pl: Śledzenie błędów e-maili

en: Email Log
pl: Dziennik e-maili

en: Email Logging saves information about all the emails sent from your WordPress site. Search and filter the email log to find specific emails and check their delivery statuses. When you enable email logging, you’ll also be able to resend emails, save attachments, and export logs as a CSV, Excel, or EML file. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro</a> to start using email logs today.
pl: Dziennik e-maili służy do zapisywania informacji o wszystkich e-mailach wysyłanych z twojej witryny w WordPressie. Można go przeszukiwać i filtrować, aby znajdować określone e-maile i sprawdzać ich statusy dostarczenia. W przypadku włączenia opcji rejestrowania e-maili w dzienniku będzie też można ponownie wysyłać e-maile, zapisywać załączniki i eksportować dzienniki jako pliki CSV, Excel lub EML. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Kup Easy WP SMTP Pro</a>, aby zacząć korzystać z dzienników e-maili już dziś.

en: Email Logs
pl: Dzienniki e-maili

en: Email Rate Limiting
pl: Ograniczenie częstotliwości wysyłanych wiadomości e-mail

en: Email Rate Limiting is a Pro Feature
pl: Ograniczenie częstotliwości wysyłanych e-maili to funkcja Pro

en: Email Reports
pl: Raporty o e-mailach

en: Email Sending Errors
pl: Błędy wysyłania e-maili

en: Email Source: %s
pl: Źródło e-mail: %s

en: Email Test
pl: Test e-maili

en: Email content may include sensitive information, such as plain text passwords. For security purposes, consider carefully whether to enable this option. All email content will be stored in your site's database. To resend emails from our Email Log, this option must be enabled.
pl: Treść e-maila może obejmować poufne informacje, na przykład hasła w postaci zwykłego tekstu. Ze względów bezpieczeństwa dobrze się zastanów, czy warto włączyć tę opcję. Cała treść każdego e-maila będzie przechowywana w bazie danych witryny. Aby jednak móc ponownie wysyłać e-maile z dziennika e-maili, opcja ta musi być włączona.

en: Email domain is configured correctly
pl: Domena e-mail została skonfigurowana poprawnie

en: Email domain issues detected
pl: Wykryto problemy z domeną e-mail

en: Email log ID
pl: Identyfikator dziennika e-maili

en: Email log export (.eml, .csv, .xlsx) and bulk exporter
pl: Eksport dzienników e-maili (.eml, .csv, .xlsx) i eksporter zbiorczy

en: Enable Authentication
pl: Włącz uwierzytelnianie

en: Enable Auto TLS
pl: Włącz funkcję Auto TLS

en: Enable Debug Log
pl: Włącz dziennik debugowania

en: Enable Domain Check
pl: Włącz sprawdzanie domeny

en: Enable Smart Routing
pl: Włącz inteligentne przekierowywanie

en: Enable if you have a Pro plan or higher to use advanced features like custom headers.
pl: Włącz tę opcję, jeśli masz plan Pro lub wyższy, aby korzystać z zaawansowanych funkcji, takich jak niestandardowe nagłówki.

en: Enable mail server authentication. This option should be enabled in most cases.
pl: Włącz uwierzytelnianie serwera pocztowego. Opcja ta na ogół powinna być włączona.

en: Enable this setting to debug the email sending process. All debug events will be logged in the table below. This setting is recommended only for shorter debugging periods. Please disable it once you’re done troubleshooting.
pl: Włącz to ustawienie, aby debugować proces wysyłania e-maili. Wszelkie zdarzenia debugowania będą rejestrowane w poniższej tabeli. To ustawienie jest zalecane tylko w przypadku krótszych okresów debugowania. Wyłącz je, gdy zakończysz rozwiązywanie problemów.

en: Enable to send this email in HTML format. Disable to send it in plain text format.
pl: Włącz, aby wysłać ten e-mail w formacie HTML. Wyłącz, aby go wysłać w formacie zwykłego tekstu.

en: Enable to stop your site from sending emails. Test emails are allowed to be sent, regardless of whether this option is enabled.
pl: Włącz, aby uniemożliwić witrynie wysyłanie e-maili. E-maile testowe można wysyłać niezależnie od tego, czy ta opcja jest włączona.

en: Enabled
pl: Włączona

en: Enabling this will REMOVE ALL Easy WP SMTP data upon plugin deletion. All settings will be unrecoverable.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje USUNIĘCIE WSZYSTKICH danych wtyczki Easy WP SMTP po jej usunięciu. Nie będzie można odzyskać żadnych ustawień.

en: Enabling this will condense navigation and move Easy WP SMTP under the WordPress Settings menu.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje skrócenie menu nawigacyjnego i przeniesienie wtyczki Easy WP SMTP do menu Ustawienia WordPressa.

en: Encrypt Password
pl: Szyfruj hasło

en: Encryption
pl: Zaszyfruj wiadomosc

en: Enhanced Weekly Email Summary
pl: Ulepszone cotygodniowe podsumowanie e-maili

en: Enter a custom subject for your message.
pl: Wpisz własny temat wiadomości.

en: Enter a subject for your message
pl: Wprowadź temat wiadomości

en: Enter a valid email address. A verification email will be sent to the email address you entered.
pl: Wpisz prawidłowy adres e-mail. Na wpisany adres zostanie wysłany e-mail weryfikacyjny.

en: Enter correct SMTP Username (usually this is an email address) and Password in the appropriate fields.
pl: Wpisz poprawną nazwę użytkownika SMTP (zazwyczaj jest to adres e-mail) i hasło w odpowiednich polach.

en: Enter the domain name to verify it on Amazon SES and generate the required DNS CNAME records.
pl: Wpisz nazwę domeny, aby zweryfikować ją w usłudze Amazon SES i wygenerować wymagane rekordy DNS CNAME.

en: Enter the email address you want to send the test email to.
pl: Wpisz adres e-mail, na który chcesz wysłać e-mail testowy.

en: Enter the email addresses (3 max) you’d like to use to receive alerts when email sending fails. Read our documentation on setting up email alerts.
pl: Wpisz adresy e-mail (maksymalnie 3), których chcesz używać do otrzymywania alertów w przypadku, gdy wysłanie e-maila się nie powiedzie. Zapoznaj się z naszą dokumentacją dotyczącą konfigurowania alertów e-mail.

en: Enter the recipient's email address
pl: Wprowadź adres e-mail odbiorcy

en: Enter your Easy WP SMTP License Key
pl: Wpisz klucz licencyjny wtyczki Easy WP SMTP

en: Enter your email address to receive helpful suggestions from Easy WP SMTP. We’ll help you optimize your email deliverability and grow your business.
pl: Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać od wtyczki Easy WP SMTP przydatne sugestie. Pomożemy ci zoptymalizować dostarczanie e-maili i rozwijać działalność.

en: Error
pl: Błąd

en: Error Details
pl: Szczegóły błędu

en: Error Message:
pl: Komunikat błędu:

en: Error due to unsolicited and/or bulk e-mail.
pl: Błąd spowodowany niechcianą i/lub zbiorczą pocztą e-mail.

en: Error icon
pl: Ikonka błędu

en: Error occurred:
pl: Wystąpił błąd:

en: Event #%d
pl: Zdarzenie nr %d

en: Event Types
pl: Rodzaje zdarzeń

en: Events Retention Period
pl: Okres przechowywania zdarzeń

en: Export
pl: Eksport

en: Export Email Logs
pl: Eksportowanie dzienników e-maili

en: Export Type
pl: Rodzaj eksportu

en: Export in CSV (.csv)
pl: Eksport w formacie CSV (.csv)

en: Export in EML (.eml)
pl: Eksport w formacie EML (.eml)

en: Export in Microsoft Excel (.xlsx)
pl: Eksport w formacie Microsoft Excel (.xlsx)

en: Export logs to CSV, XLSX, or EML
pl: Eksportuj dzienniki w formacie CSV, XLSX lub EML

en: Failed
pl: Nieudane

en: Fill out the required settings below to set up this mailer.
pl: Wypełnij wymagane ustawienia poniżej, aby skonfigurować tę usługę pocztową.

en: Filter
pl: Filtruj

en: Finish Setup
pl: Ukończ konfigurację

en: Fix your WordPress email delivery by sending them via a transactional email provider or an SMTP server.
pl: Usprawnij dostarczanie swoich e-maili z WordPressa – wysyłaj je za pośrednictwem dostawcy transakcyjnych usług e-mail lub serwera SMTP.

en: Follow this link to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">get a Mailgun API Key</a>. Generate a key in the "Mailgun API Keys" section.
pl: Kliknij ten odnośnik, aby <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">uzyskać klucz API usługi Mailgun</a>. Wygeneruj klucz w sekcji „Klucze API usługi Mailgun”.

en: Follow this link to get a Domain Name from Mailgun: %s.
pl: Kliknij ten odnośnik, aby uzyskać nazwę domeny z usługi Mailgun: %s.

en: Follow this link to get a Sender Name from SMTP.com: %s.
pl: Kliknij ten odnośnik, aby uzyskać imię i nazwisko nadawcy z usługi SMTP.com: %s.

en: Follow this link to get a Server API Token from Postmark: %s.
pl: Kliknij ten odnośnik, aby uzyskać token API serwera od Postmark: %s.

en: Follow this link to get an API Key from Elastic Email: %s.
pl: Kliknij poniższy odnośnik, aby uzyskać klucz API od Elastic Email: %s.

en: Follow this link to get an API Key from MailerSend: %s.
pl: Kliknij poniższy odnośnik, aby uzyskać klucz API od MailerSend: %s.

en: Follow this link to get an API Key from SMTP.com: %s.
pl: Kliknij ten odnośnik, aby uzyskać klucz API usługi SMTP.com: %s.

en: Follow this link to get an API Key from SendGrid: %s.
pl: Kliknij ten odnośnik, aby uzyskać klucz API usługi SendGrid: %s.

en: Follow this link to get an API Key from SendLayer: %s.
pl: Kliknij ten odnośnik, aby uzyskać klucz API usługi SendLayer: %s.

en: Follow this link to get an API Key from SparkPost: %s.
pl: Kliknij ten odnośnik, aby uzyskać klucz API usługi SparkPost: %s.

en: Follow this link to get an API Key: %s.
pl: Kliknij ten odnośnik, aby uzyskać klucz API: %s.

en: Follow this link to get the API key from Mailjet: %1$sAPI Key Management%2$s.
pl: Aby uzyskać klucz API od Mailjet, kliknij poniższy odnośnik: %1$sZarządzanie kluczami API%2$s.

en: Follow this link to get the API key from Mailjet: %s.
pl: Kliknij poniższy link, aby uzyskać klucz API od Mailjet: %s.

en: Follow this link to get the Secret key from Mailjet: %1$sAPI Key Management%2$s.
pl: Kliknij poniższy odnośnik, aby uzyskać klucz prywatny od Mailjet: %1$sZarządzanie kluczami API%2$s.

en: Follow this link to get the Secret key from Mailjet: %s.
pl: Kliknij poniższy odnośnik, aby uzyskać klucz prywatny od Mailjet: %s.

en: Following error occurred when attempting to send test email:
pl: Podczas próby wysłania e-maila testowego wystąpił następujący błąd:

en: For a quick fix, until your web hosting resolves this, you can downgrade to PHP version 7.3 on your server.
pl: Aby obejść ten problem, dopóki dostawca hostingu go nie rozwiąże, możesz obniżyć wersję PHP na serwerze do wersji 7.3.

en: For full transparency, we want you to know that the Brevo (formerly Sendinblue) links above are tracking links as part of our partnership with Brevo. Although we can choose to recommend any SMTP service, we only partner with products we believe will provide value to our users.
pl: Wierzymy w pełną przejrzystość i dlatego informujemy, że powyższe odnośniki do usługi Brevo (dawniej Sendinblue) to odnośniki śledzące, które stanowią element naszej współpracy z Brevo. Moglibyśmy polecać niemal dowolną usługę SMTP, ale polecamy tylko te produkty, które według nas zapewnią naszym użytkownikom szereg korzyści.

en: For more details please try running an Email Test or reading the latest <a href="%s">error event</a>.
pl: Aby uzyskać więcej informacji, spróbuj uruchomić test poczty e-mail lub sprawdzić <a href="%s">błędy</a>.

en: For most servers SSL/TLS is the recommended option
pl: Dla większości serwerów zalecane szyfrowanie SSL

en: For most servers TLS is the recommended option. If your SMTP provider offers both SSL and TLS options, we recommend using TLS.
pl: W przypadku większości serwerów zalecana opcja to TLS. Jeśli dostawca SMTP oferuje zarówno szyfrowanie SSL, jak i TLS, zalecamy korzystanie z TLS.

en: For some reason the database table was not installed correctly. Please contact plugin support team to diagnose and fix the issue.
pl: Z jakiegoś powodu tabela bazy danych nie została zainstalowana poprawnie. Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej wtyczki, aby zdiagnozować i rozwiązać problem.

en: Force From Email
pl: Wymuś adres e-mail nadawcy

en: Force From Name
pl: Wymuś imię i nazwisko nadawcy

en: Force From Name Replacement
pl: Wymuś zastępowanie imienia i nazwiska lub nazwy nadawcy

en: Forever
pl: Cały czas

en: Found <strong>%1$s %2$s event</strong> | Found <strong>%1$s %2$s events</strong>
pl[0]: Znaleziono <strong>%1$s zdarzenie typu %2$s</strong>
pl[1]: Znaleziono <strong>%1$s zdarzenia typu %2$s</strong>
pl[2]: Znaleziono <strong>%1$s zdarzeń typu %2$s</strong>

en: From Address
pl: Adres nadawcy

en: From Email
pl: Adres e-mail nadawcy

en: From Email Address
pl: Adres e-mail nadawcy

en: From Name
pl: Nadawca

en: From Phone Number
pl: Numer telefonu nadawcy

en: Full Log
pl: Pełny dziennik

en: Full log of background update results which includes information about WordPress core, plugins, themes, and translations updates. Only sent when you are using a development version of WordPress. Sent to the site or network admin.
pl: Pełny dziennik wyników aktualizacji w tle, który zawiera informacje o aktualizacjach rdzenia WordPressa, wtyczek, motywów i tłumaczeń. Wysyłany tylko w przypadku, gdy korzystasz z wersji WordPressa dla deweloperów. Wiadomość wysyłana do administratora witryny lub sieci.

en: General
pl: Ogólne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Generate an API key on the Sending &rarr; API Keys page in your %s.
pl: Wygeneruj klucz API na stronie Wysyłanie &rarr; Klucze API w obszarze %s.

en: Generate an API key on the Sending → API Keys page in your %1$scontrol panel%2$s.
pl: Wygeneruj klucz API na stronie Wysyłanie → Klucze API w %1$spanelu sterowania%2$s.

en: Get API Key
pl: Uzyskaj klucz API

en: Get Easy WP SMTP Pro
pl: Uzyskaj Easy WP SMTP Pro

en: Get Easy WP SMTP Pro and Gain Access to more Powerful Features
pl: Kup Easy WP SMTP Pro i uzyskaj dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji

en: Get Sender Name
pl: Uzyskaj imię i nazwisko nadawcy

en: Get Server API Token
pl: Uzyskaj token API serwera

en: Get Started with Brevo
pl: Rozpocznij korzystanie z usługi Brevo

en: Get Started with SMTP.com
pl: Rozpocznij korzystanie z usługi SMTP.com

en: Get Started with SendLayer
pl: Rozpocznij korzystanie z usługi SendLayer

en: Get a Domain Name
pl: Uzyskaj nazwę domeny

en: Get more value out of Easy WP SMTP! Select which of the following features you’d like to use, and we’ll enable them for you.
pl: Wykorzystaj lepiej potencjał wtyczki Easy WP SMTP! Wybierz poniżej funkcje, których chcesz używać, a wówczas je dla ciebie włączymy.

en: Get notifications via email, SMS, Slack, or webhook when emails fail to send.
pl: W przypadku, gdy nie uda się wysłać e-maila, możesz otrzymać powiadomienie pocztą e-mail, SMS-em, na Slacku lub przez webhook.

en: Get notified about emails that were successfully sent, but have hard bounced on delivery attempt. A hard bounce is an email that has failed to deliver for permanent reasons, such as the recipient's email address being invalid.
pl: Zyskaj dostęp do powiadomień o e-mailach, które po pomyślnym wysłaniu zostały trwale odrzucone przy próbie dostarczenia. Trwałe odrzucenie oznacza, że nie udało się dostarczyć e-maila z przyczyn o charakterze permanentnym, takich jak nieprawidłowy adres e-mail adresata.

en: Get v3 API Key
pl: Uzyskaj klucz API v3

en: Give Feedback
pl: Przekaż uwagi

en: Gmail mailer requires a valid Easy WP SMTP Pro license. Please activate your license key.
pl: Usługa pocztowa Gmail wymaga ważnej licencji wtyczki Easy WP SMTP Pro. Włącz swój klucz licencyjny.

en: Go back to the Dashboard
pl: Wróć do kokpitu

en: Go to Easy WP SMTP Settings page
pl: Przejdź do strony ustawień wtyczki Easy WP SMTP

en: Go to Easy WP SMTP plugin Settings page.
pl: Przejdź do strony Ustawienia wtyczki Easy WP SMTP.

en: Go to Easy WP SMTP plugin settings page. Click the “Remove OAuth Connection” button.
pl: Przejdź do strony ustawień wtyczki Easy WP SMTP. Kliknij przycisk „Usuń połączenie OAuth”.

en: Go to Easy WP SMTP settings page.
pl: Przejdź do strony ustawień wtyczki Easy WP SMTP.

en: Go to EasyWPSMTP.com documentation page
pl: Przejdź do strony dokumentacji na EasyWPSMTP.com

en: Go to our how-to guide for setting up <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun with Easy WP SMTP</a>.
pl: Aby się dowiedzieć, jak skonfigurować <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">usługę Mailgun do współpracy z wtyczką Easy WP SMTP</a>, zajrzyj do naszej instrukcji.

en: Go to plugin Settings page and click the "Allow plugin to send emails using your Google account" button.
pl: Przejdź do strony Ustawienia wtyczki i kliknij przycisk „Zezwól wtyczce na wysyłanie e-maili przy użyciu twojego konta Google”.

en: Go to your <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost account</a> or <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost EU account</a> and verify that your API key is correct.
pl: Przejdź do konta <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost</a> lub <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SparkPost EU</a> i sprawdź, czy masz poprawny klucz API.

en: Go to your Mailgun account and verify that your <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailgun API Key</a> is correct.
pl: Przejdź do konta Mailgun i sprawdź, czy masz poprawny <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">klucz API usługi Mailgun</a>.

en: Google API Error.
pl: Błąd Google API.

en: Headers
pl: Nagłówki

en: Heads up!
pl: Uwaga!

en: Heads up! Easy WP SMTP has detected %1$s is activated. Please deactivate %1$s to prevent conflicts.
pl: Uwaga! Wtyczka Easy WP SMTP wykryła, że jest włączona wtyczka %1$s. Wyłącz wtyczkę %1$s, aby zapobiec konfliktom.

en: Help
pl: Pomoc

en: Help Us Improve Easy WP SMTP
pl: Pomóż nam ulepszać wtyczkę Easy WP SMTP

en: Help make Easy WP SMTP better for everyone
pl: Pomóż nam ulepszać wtyczkę Easy WP SMTP

en: Help us spread the word %1$sby giving Easy WP SMTP a 5-star rating %3$s(%4$s) on WordPress.org%2$s. Thanks for your support and we look forward to bringing you more awesome features.
pl: Przyczyń się do popularyzacji wtyczki Easy WP SMTP, %1$swystawiając jej 5-gwiazdkową ocenę %3$s(%4$s) na stronie WordPress.org%2$s. Dziękujemy za wsparcie i obiecujemy kolejne fantastyczne funkcje.

en: Here are the domains and email addresses that have been verified and can be used as the From Email.
pl: Oto domeny i adresy e-mail, które zostały zweryfikowane i mogą być używane jako adres e-mail nadawcy.

en: Here, you can view and configure plugin debugging events to find and resolve email sending issues. You’ll also see any email sending errors that occur.
pl: Tutaj możesz wyświetlić i skonfigurować zdarzenia debugowania wtyczki, aby znaleźć i rozwiązać problemy z wysyłaniem e-maili. Zobaczysz także wszelkie ewentualne błędy wysyłania e-maili.

en: Hi there,
pl: Cześć,

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Dashboard Widget
pl: Ukryj widżet kokpitu

en: Hide Debug Log
pl: Ukryj dziennik debugowania

en: Hide the Easy WP SMTP Dashboard Widget.
pl: Ukryj widżet Easy WP SMTP przeznaczony do kokpitu.

en: How was your Easy WP SMTP setup experience?
pl: Jak ci się podobała procedura konfiguracji wtyczki Easy WP SMTP?

en: I Understand, Continue
pl: Rozumiem, kontynuuj

en: I already did
pl: Już zrobione

en: I'll do it later
pl: Zrobię to później

en: Icon
pl: Ikonka

en: Identify failed emails quickly
pl: Szybko wykrywaj nieudane e-maile

en: If email's From Name is empty, the plugin will set the above value regardless.
pl: Jeśli nazwa "nadawca" jest pusta, wtyczka ustawi powyższą wartość.

en: If enabled, the From Email setting above will be used for all emails, ignoring values set by other plugins.
pl: W przypadku włączenia tej opcji we wszystkich e-mailach będzie używany ustawiony wyżej adres e-mail nadawcy, a wartości ustawione przez inne wtyczki będą ignorowane.

en: If enabled, the From Name setting above will be used for all emails, ignoring values set by other plugins.
pl: W przypadku włączenia tej opcji we wszystkich e-mailach będą używane ustawione wyżej imię i nazwisko nadawcy, a wartości ustawione przez inne wtyczki będą ignorowane.

en: If enabled, your specified From Email Address will be used for all outgoing emails, regardless of values set by other plugins.
pl: W przypadku włączenia tej opcji określony przez ciebie adres e-mail nadawcy (w polu „Od”) będzie używany we wszystkich e-mailach wychodzących – niezależnie od wartości ustawionych przez inne wtyczki.

en: If enabled, your specified From Name will be used for all outgoing emails, regardless of values set by other plugins.
pl: W przypadku włączenia tej opcji określone przez ciebie imię i nazwisko lub nazwa nadawcy (w polu „Od”) będą używane we wszystkich e-mailach wychodzących – niezależnie od wartości ustawionych przez inne wtyczki.

en: If no Reply-To Email Address has been set or if the reply-to header of an email is empty, this setting has no effect.
pl: Jeśli nie ustawiono żadnego adresu e-mail odbiorcy odpowiedzi („Odpowiedz do”) lub nagłówek „Odpowiedz do” e-maila jest pusty, ustawienie to nie wywołuje żadnych efektów.

en: If updating the API Key doesn't resolve this issue, please contact our support.
pl: Jeśli zaktualizowanie klucza API nie rozwiąże problemu, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej.

en: If using "Other SMTP" Mailer, contact your SMTP host to confirm they are accepting outside connections with the settings you have configured (address, username, port, security, etc).
pl: W przypadku korzystania z usługi pocztowej „Inne SMTP” skontaktuj się z dostawcą hostingu SMTP, aby sprawdzić, czy akceptuje on połączenia zewnętrzne przy skonfigurowanych przez ciebie ustawieniach (takich jak adres, nazwa użytkownika, port, zabezpieczenia itd.).

en: If using "Other SMTP" Mailer, triple check your SMTP settings including host address, email, and password.
pl: W przypadku korzystania z usługi pocztowej „Inne SMTP” bardzo dokładnie sprawdź swoje ustawienia SMTP, w tym adres hosta, adres e-mail i hasło.

en: If you are operating under EU laws, you may be required to use EU region.
pl: Jeśli podlegasz przepisom UE, może być wymagane użycie regionu UE.

en: If you are using an ad blocker, please disable it or whitelist the current page.
pl: Jeśli korzystasz z narzędzia do blokowania reklam, wyłącz je lub umieść obecną stronę na białej liście.

en: If you aren't already using Chrome, Firefox, Safari, or Edge, then please try switching to one of these popular browsers.
pl: Jeśli nie korzystasz jeszcze z programu Chrome, Firefox, Safari lub Edge, spróbuj przejść na jedną z tych popularnych przeglądarek.

en: If you create a test email on this page, it will still be sent.
pl: Jeśli utworzysz e-mail testowy na tej stronie, zostanie on wysłany.

en: If you do not see activation email, go to your Mailgun control panel and resend the activation email.
pl: Jeśli nie masz e-maila aktywacyjnego, przejdź do panelu sterowania usługi Mailgun i zainicjuj ponowne wysłanie tego e-maila.

en: If you want to disable the use of constants, find in %1$s file the constant %2$s and turn if off:
pl: Jeśli chcesz wyłączyć używanie stałych, znajdź w pliku %1$s stałą %2$s i ją wyłącz:

en: If you want to use a different From Email address you can setup a Google email alias. %1$sFollow these instructions%2$s, then input the alias address in the From Email section below.
pl: Jeśli chcesz użyć innego adresu e-mail nadawcy, możesz skonfigurować alias adresu e-mail Google. %1$sPostępuj zgodnie z tymi instrukcjami%2$s, a następnie wpisz adres-alias w poniższej sekcji Adres e-mail nadawcy.

en: If you'd prefer not to set up SSL, or need an SMTP solution in the meantime, please go back and select a different mailer option.
pl: Jeśli wolisz nie konfigurować protokołu SSL lub w międzyczasie potrzebujesz rozwiązania SMTP, cofnij się i wybierz inną usługę pocztową.

en: If you'd prefer not to set up SSL, or need an SMTP solution in the meantime, please select a different mailer option.
pl: Jeśli wolisz nie konfigurować protokołu SSL lub w międzyczasie potrzebujesz rozwiązania SMTP, wybierz inną usługę pocztową.

en: If you've checked each of these details and are still running into issues, then please get in touch with our support team. We’d be happy to help!
pl: Jeśli po sprawdzeniu każdego z tych szczegółów nadal występują problemy, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej. Chętnie pomożemy!

en: If your SMTP provider offers both SSL and TLS encryption, we recommend using TLS. For most servers, this is the more secure option.
pl: Jeśli twój dostawca SMTP oferuje zarówno szyfrowanie SSL, jak i TLS, zalecamy użycie szyfrowania TLS. Jest to bezpieczniejsza opcja w przypadku większości serwerów.

en: If you’d like a guided setup, run through our <a href="%s">Setup Wizard</a>.
pl: Jeśli chcesz przeprowadzić konfigurację z przewodnikiem, skorzystaj z naszego <a href="%s">kreatora konfiguracji</a>.

en: Implement advanced routing rules
pl: Wdrażać zaawansowane reguły przekierowywania

en: Improved Email Deliverability
pl: Skuteczniejsze dostarczanie e-maili

en: In order to fix this issue, please check each of the items below:
pl: Aby naprawić ten problem, sprawdź każdą z poniższych pozycji:

en: Initiator
pl: Inicjator

en: Insert/update SQL query error: %1$s
pl: Błąd zapytania SQL insert/update: %1$s

en: Install the WPForms plugin and create beautiful contact forms with just a few clicks.
pl: Zainstaluj wtyczkę WPForms, aby kilkoma kliknięciami tworzyć piękne formularze kontaktowe.

en: Instant Email Alerts
pl: Natychmiastowe alerty e-mail

en: Intuitive Dashboard Widget with email stats
pl: Intuicyjny widżet do kokpitu ze statystykami e-maili

en: Invalid SendGrid API key
pl: Nieprawidłowy klucz API SendGrid

en: Invalid record format
pl: Błędny format rekordu

en: Invited To Site
pl: Zaproszono do witryny

en: Is
pl: Jest

en: Is Easy WP SMTP mailer setup complete?
pl: Czy konfiguracja usługi pocztowej wtyczki Easy WP SMTP została ukończona?

en: Is email domain configured properly?
pl: Czy domena e-mail jest prawidłowo skonfigurowana?

en: It looks like it's overwritten in the "wp-config.php" file. Please reach out to your hosting provider on how to disable or remove the "wp_mail" function overwrite to prevent conflicts with Easy WP SMTP.
pl: Wygląda na to, że została ona zastąpiona w pliku „wp-config.php”. Skontaktuj się z dostawcą hostingu, aby się dowiedzieć, jak wyłączyć lub usunąć zastępowanie funkcji „wp_mail” w celu zapobieżenia konfliktom z wtyczką Easy WP SMTP.

en: It looks like something is preventing JavaScript from loading on your website. Easy WP SMTP requires JavaScript in order to give you the best possible experience.
pl: Wygląda na to, że coś uniemożliwia wczytywanie skryptów JavaScript w twojej witrynie internetowej. Wtyczka Easy WP SMTP wymaga obsługi skryptów JavaScript w celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania.

en: It looks like something went wrong...
pl: Wygląda na to, że coś poszło nie tak...

en: It looks like the "%s" must-use plugin is overwriting the "wp_mail" function. Please reach out to your hosting provider on how to disable or remove the "wp_mail" function overwrite to prevent conflicts with Easy WP SMTP.
pl: Wygląda na to, że obowiązkowa wtyczka „%s” powoduje zastępowanie funkcji „wp_mail”. Skontaktuj się z dostawcą hostingu, aby się dowiedzieć, jak wyłączyć lub usunąć zastępowanie funkcji „wp_mail” w celu zapobieżenia konfliktom z wtyczką Easy WP SMTP.

en: It looks like the "%s" plugin is overwriting the "wp_mail" function. Please reach out to the plugin developer on how to disable or remove the "wp_mail" function overwrite to prevent conflicts with Easy WP SMTP.
pl: Wygląda na to, że wtyczka „%s” powoduje zastępowanie funkcji „wp_mail”. Skontaktuj się z deweloperem tej wtyczki, aby się dowiedzieć, jak wyłączyć lub usunąć zastępowanie funkcji „wp_mail” w celu zapobieżenia konfliktom z wtyczką Easy WP SMTP.

en: It looks like the plugin installation failed!
pl: Wygląda na to, że instalacja wtyczki nie powiodła się!

en: It looks like we can't fetch plugins information.
pl: Wygląda na to, że nie można pobrać informacji o wtyczkach.

en: It looks like we can't import the plugin settings.
pl: Wygląda na to, że nie można zaimportować ustawień wtyczki.

en: It looks like we can't install the plugin.
pl: Wygląda na to, że nie można zainstalować wtyczki.

en: It looks like we can't load authentication details.
pl: Wygląda na to, że nie można wczytać danych uwierzytelniających.

en: It looks like we can't load existing settings.
pl: Wygląda na to, że nie można wczytać istniejących ustawień.

en: It looks like we can't load oAuth redirect.
pl: Wygląda na to, że nie można wczytać przekierowania oAuth.

en: It looks like we can't load the settings.
pl: Wygląda na to, że nie można wczytać ustawień.

en: It looks like we can't perform the mailer configuration check.
pl: Wygląda na to, że nie można sprawdzić konfiguracji usługi pocztowej.

en: It looks like we can't register the Amazon SES Identity.
pl: Wygląda na to, że nie można zarejestrować tożsamości Amazon SES.

en: It looks like we can't remove OAuth connection.
pl: Wygląda na to, że nie można usunąć połączenia OAuth.

en: It looks like we can't remove oAuth connection.
pl: Wygląda na to, że nie można usunąć połączenia oAuth.

en: It looks like we can't retrieve Amazon SES Identities.
pl: Wygląda na to, że nie można pobrać tożsamości Amazon SES.

en: It looks like we can't retrieve the Amazon SES Identities.
pl: Wygląda na to, że nie można pobrać tożsamości Amazon SES.

en: It looks like we can't save the settings.
pl: Wygląda na to, że nie można zapisać ustawień.

en: It looks like we can't send the feedback.
pl: Wygląda na to, że nie można wysłać uwag.

en: It looks like your SendGrid API Key is invalid.
pl: Wygląda na to, że twój klucz API SendGrid jest nieprawidłowy.

en: It looks like your server is running PHP version 7.4.x with an outdated PCRE library (libpcre2) that has a known issue with email address validation.
pl: Wygląda na to, że twój serwer korzysta z języka PHP w wersji 7.4.x z nieaktualną biblioteką PCRE (libpcre2), która ma znany problem z weryfikacją adresów e-mail.

en: It seems that you forgot to activate your Mailgun account.
pl: Wygląda na to, że zapomniano o aktywacji konta Mailgun.

en: It should be something like this: %1$s. These are incorrect values: %2$s.
pl: Powinien on wyglądać mniej więcej tak: %1$s. A oto przykłady niepoprawnych wartości: %2$s.

en: Just activate the network-wide settings, and all sites on your network will automatically use the same SMTP configuration. This allows you to set up your SMTP provider only once, saving valuable time. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro!</a>
pl: Wystarczy aktywować ustawienia sieciowe, a wszystkie witryny w Twojej sieci automatycznie użyją tej samej konfiguracji SMTP. Dzięki temu możesz skonfigurować dostawcę SMTP tylko raz, oszczędzając cenny czas. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Zaktualizuj do Easy WP SMTP Pro!</a>

en: Last %d day | Last %d days
pl[0]: Ostatni %d dzień
pl[1]: Ostatnie %d dnia
pl[2]: Ostatnie %d dni

en: Learn the full potential of Easy WP SMTP with our Pro version. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade today</a> and start using advanced features to track and monitor email activity.
pl: Poznaj cały potencjał wtyczki Easy WP SMTP dzięki naszej wersji Pro. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Kup ją już dziś</a> i zacznij korzystać z zaawansowanych funkcji w celu monitorowania aktywności związanej z e-mailami.

en: Let's Get Started
pl: Zaczynajmy

en: Let’s see how many emails you’ve sent with Easy WP SMTP.
pl: Zobaczmy, ile e-maili udało ci się wysłać za pomocą wtyczki Easy WP SMTP.

en: License
pl: Licencja

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: License key input
pl: Wpisywanie klucza licencyjnego

en: License key type
pl: Typ klucza licencyjnego

en: Limit the number of emails this site will send in each time interval (per minute, hour, day, week and month). Emails that will cross those set limits will be queued and sent as soon as your limits allow. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Learn More</a>.
pl: Ogranicz liczbę e-maili wysyłanych z witryny w poszczególnych przedziałach czasu (minuty, godziny, dnia, tygodnia i miesiąca). E-maile, które przekroczą limit, zostaną dodane do kolejki i wysłane, gdy tylko limity na to pozwolą. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Dowiedz się więcej</a>.

en: Lite install date
pl: Data instalacji wersji Lite

en: Loading
pl: Wczytywanie

en: Log cleared.
pl: Dziennik został wyczyszczony.

en: M j, Y @ g:ia
pl: Y-m-d H:i

en: Made with ♥ by the Easy WP SMTP team
pl: Stworzona z ♥ przez zespół Easy WP SMTP

en: Mailer
pl: Usługa pocztowa

en: Mailer Settings
pl: Ustawienia usługi pocztowej

en: Mailgun API Key
pl: Klucz API usługi Mailgun

en: Mailgun failed.
pl: Niepowodzenie usługi Mailgun.

en: Make sure that Gmail app in your Google Workspace is actually enabled. You can check that in Apps list in <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Google Workspace Admin</a> area.
pl: Upewnij się, że aplikacja Gmail w pakiecie Google Workspace jest włączona. Możesz to sprawdzić na liście aplikacji w obszarze <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">administratora Google Workspace</a>.

en: Make sure that the generated email has a TO header, useful when you are responsible for email creation.
pl: Upewnij się, że wygenerowany e-mail ma nagłówek DO — warto o to dbać, gdy się odpowiada za tworzenie e-maili.

en: Make sure that the used Client ID/Secret correspond to a proper project that has Gmail API enabled.
pl: Upewnij się, że używany identyfikator / klucz prywatny klienta jest związany z odpowiednim projektem, który ma włączony interfejs Gmail API.

en: Make sure that you are not trying to manually clean up the plugin options to retry the "Allow..." step.
pl: Zdecydowanie nie próbuj ręcznie wyczyścić opcji wtyczki, aby ponowić krok „Zezwól...”.

en: Make sure that you have Gmail API enabled, and you can do that <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">here</a>.
pl: Dopilnuj, aby był włączony interfejs Gmail API. Możesz to zrobić <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">tutaj</a>.

en: Make sure that you have clicked the "Allow plugin to send emails using your Google account" button under Gmail settings.
pl: Koniecznie kliknij przycisk „Zezwól wtyczce na wysyłanie e-maili przy użyciu twojego konta Google” w sekcji ustawień usługi Gmail.

en: Make sure that your Google Workspace trial period has not expired. You can check the status <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">here</a>.
pl: Upewnij się, że nie skończył się jeszcze okres próbny Google Workspace. Status możesz sprawdzić <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">tutaj</a>.

en: Make sure there is no aggressive caching on site admin area pages or try to clean cache between attempts.
pl: Upewnij się, że na stronach obszaru administracyjnego witryny nie ma dynamicznego buforowania lub spróbuj wyczyścić pamięć podręczną między próbami.

en: Make sure you are not sending emails with too many recipients. Example: single email should not have 10+ recipients. You can install any WordPress e-mail logging plugin to check your recipients (TO, CC and BCC).
pl: Dopilnuj, aby e-maile nie były wysyłane do zbyt wielu odbiorców. Na przykład e-mail nie powinien mieć więcej niż 10 adresatów. W celu sprawdzania adresatów (DO, DW i UDW) możesz zainstalować dowolną wtyczkę do WordPressa obsługującą rejestrowanie e-maili.

en: Make sure your API Key in the SendGrid mailer settings is correct and valid.
pl: Upewnij się, że w ustawieniach usługi pocztowej SendGrid został skonfigurowany prawidłowy klucz API.

en: Make the plugin settings global network-wide
pl: Ustaw ustawienia wtyczki jako globalne dla całej sieci

en: Meanwhile you can switch to some other mailers.
pl: Tymczasem możesz korzystać z innych usług pocztowych.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message Stream ID
pl: Identyfikator strumienia wiadomości

en: Message Stream ID is <strong>optional</strong>. By default <strong>outbound</strong> (Default Transactional Stream) will be used. More information can be found in our %1$sPostmark documentation%2$s.
pl: Identyfikator strumienia wiadomości jest <strong>opcjonalny</strong>. Domyślnie używane jest ustawienie <strong>outbound</strong> (domyślny strumień transakcyjny). Więcej informacji można znaleźć w naszej %1$sdokumentacji usługi Postmark%2$s.

en: Message Stream ID is <strong>optional</strong>. By default <strong>outbound</strong> (Default Transactional Stream) will be used. More information can be found in our <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Postmark documentation</a>.
pl: Identyfikator strumienia wiadomości jest <strong>opcjonalny</strong>. Domyślnie będzie używany strumień <strong>wychodzący</strong> (domyślny strumień transakcyjny). Więcej informacji można znaleźć w <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dokumentacji usługi Postmark</a>.

en: Message Stream ID:
pl: Identyfikator strumienia wiadomości:

en: Microsoft Teams Alerts
pl: Alerty Microsoft Teams

en: Misc
pl: Różne

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Misconfigured server certificate.
pl: Niepoprawnie skonfigurowany certyfikat serwera.

en: Missing DB tables were created successfully.
pl: Utworzono brakujące tabele bazy danych.

en: Missing table: %s | Missing tables: %s
pl[0]: Brakująca tabela: %s
pl[1]: Brakujące tabele: %s
pl[2]: Brakujące tabele: %s

en: Monitor email delivery issues so you can easily resolve them.
pl: Monitoruj problemy z dostarczaniem e-maili, aby móc łatwo je rozwiązywać.

en: Monitor open and click-through rates
pl: Monitoruj wskaźniki otwarć i kliknięć

en: Multisite
pl: Wielowitrynowa

en: N/A
pl: BRAK

en: Name
pl: Nazwa

en: Need support?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: Network Admin Email Change Attempt
pl: Próba zmiany adresu e-mail administratora sieci

en: Network Admin Email Changed
pl: Zmieniono adres e-mail administratora sieci

en: Network Admin: User Activated / Added Site
pl: Administrator sieci: użytkownik włączył/dodał witrynę

en: Network admin email address was changed. Sent to the old network admin email address.
pl: Adres e-mail administratora sieci został zmieniony. Wiadomość wysyłana na stary adres e-mail administratora sieci.

en: Network error encountered. SMTP plugin import failed!
pl: Napotkano błąd sieci. Importowanie wtyczki SMTP nie powiodło się!

en: Network error encountered. Settings not saved.
pl: Napotkano błąd sieci. Ustawienia nie zostały zapisane.

en: New Site
pl: Nowa witryna

en: New User
pl: Nowy użytkownik

en: Next message
pl: Następna wiadomość

en: No
pl: Nie

en: No DB tables found.
pl: Nie znaleziono tabel bazy danych.

en: No Debug Event ID provided!
pl: Nie podano identyfikatora zdarzenia debugowania!

en: No debug notices found.
pl: Nie znaleziono powiadomień dotyczących debugowania.

en: No events found.
pl: Nie znaleziono zdarzeń.

en: No events have been logged for now.
pl: Obecnie nie ma zarejestrowanych zdarzeń.

en: No registered domains or emails.
pl: Brak zarejestrowanych domen i adresów e-mail.

en: No thanks
pl: Nie, dziękuję

en: Nonce check failed.
pl: Nieudana weryfikacja klucza jednorazowego.

en: None
pl: Brak

en: None selected
pl: Nic nie wybrano

en: Nope, maybe later
pl: Nie, być może później

en: Not Really
pl: Raczej nie

en: Notice was successfully dismissed.
pl: Powiadomienie zostało pomyślnie oddalone.

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Notify when
pl: Powiadom, jeśli

en: Now you can continue mailer configuration.
pl: Teraz możesz kontynuować konfigurację usługi pocztowej.

en: Number of Attachments
pl: Liczba załączników

en: Number of events per page:
pl: Liczba zdarzeń na stronę:

en: OFF
pl: WYŁĄCZ

en: OK, you deserve it
pl: OK, zasługujesz na to

en: ON
pl: WŁĄCZ

en: Off
pl: Wyłącz

en: On
pl: Włącz

en: Once you add an <a href="%s">additional connection</a>, you can select it here.
pl: Po zdefiniowaniu <a href="%s">dodatkowego połączenia</a> możesz je wybrać tutaj.

en: One-Click Setup
pl: Konfiguracja jednym kliknięciem

en: One-Click Setup for Microsoft Outlook requires an active license. Verify your license to proceed with this One-Click Setup, please.
pl: Konfiguracja jednym kliknięciem dla Microsoft Outlook wymaga aktywnej licencji. Zweryfikuj swoją licencję, aby kontynuować konfigurację jednym kliknięciem.

en: Only the Lite version can be upgraded.
pl: Można ulepszyć tylko wersję Lite.

en: Oops!
pl: Ups!

en: Open and click tracking
pl: Śledzenie otwarć i kliknięć

en: Opened
pl: Otwarcia

en: Optimize Email Sending
pl: Zoptymalizuj wysyłanie e-maili

en: Optional. This email address will be used in the 'BCC' field of the outgoing emails. Use this option carefully since all your outgoing emails from this site will add this address to the BCC field. You can also enter multiple email addresses (comma separated).
pl: Opcjonalnie. Ten adres e-mail będzie używany w polu „UDW” e-maili wychodzących. Korzystaj z tej opcji ostrożnie, ponieważ adres ten będzie dodawany w polu UDW wszystkich e-maili wychodzących z witryny. Możesz też wpisać wiele adresów e-mail (rozdzielonych przecinkami).

en: Optional. This email address will be used in the 'Reply-To' field of the email. Leave it blank to use 'From' email as the reply-to value.
pl: Opcjonalne. Adres e-mail będzie używany w polu "Odpowiedz do" wiadomości e-mail. Pozostaw puste, aby użyć e-mail z pola "Nadawca" jako wartość "Odpowiedz do".

en: Or deactivate "SMTP" module in Branda > Emails > SMTP.
pl: Możesz też wyłączyć moduł „SMTP” w sekcji Branda > E-maile > SMTP.

en: Or disable the Sendinblue email sending setting in WooCommerce > Settings > Sendinblue (tab) > Email Options (tab) > Enable Sendinblue to send WooCommerce emails.
pl: Możesz też wyłączyć ustawienie wysyłania e-maili usługi Sendinblue w sekcji WooCommerce > Ustawienia > (karta) Sendinblue > (karta) Opcje poczty e-mail > Włącz Sendinblue w celu wysyłania e-maili WooCommerce.

en: Or enable "Do not change email sender by default" setting in Settings > Email template > Sender (tab).
pl: Możesz też kliknąć Ustawienia > Szablon e-maila > (karta) Nadawca i włączyć opcję „Nie zmieniaj domyślnie nadawcy e-maili”.

en: Order
pl: Zamówienie

en: Other SMTP
pl: Inne SMTP

en: Our goal is to make your SMTP setup as simple and straightforward as possible. We'd love to know how this process went for you!
pl: Chcemy, by procedura konfiguracji SMTP była maksymalnie prosta. Chętnie się dowiemy, jak cały ten proces przebiegł w twoim przypadku!

en: Outlook / 365 requires an SSL certificate, and so is not currently compatible with your site. Please contact your host to request a SSL certificate, or check out
pl: Program Outlook/365 wymaga certyfikatu SSL, a więc obecnie nie jest zgodny z twoją witryną. Skontaktuj się z firmą hostingową, aby poprosić o certyfikat SSL, lub zapoznaj się z

en: PCRE library issue
pl: Problem z biblioteką PCRE

en: PHP OpenSSL extension is not installed on the server. It is required for encryption to work properly. Please contact your server administrator or hosting provider and ask them to install it.
pl: Rozszerzenie PHP OpenSSL nie jest zainstalowane na serwerze. Szyfrowanie wymaga tego rozszerzenia. Skontaktuj się z administratorem serwera lub dostawcą usług hostingowych i poproś o jego zainstalowanie.

en: PHP OpenSSL extension is not installed on the server. It's required by Easy WP SMTP plugin to operate properly. Please contact your server administrator or hosting provider and ask them to install it.
pl: Rozszerzenie PHP OpenSSL nie jest zainstalowane na serwerze. Wtyczka Easy WP SMTP potrzebuje tego rozszerzenia. Skontaktuj się z administratorem serwera lub dostawcą usług hostingowych i poproś o jego zainstalowanie.

en: Password Changed
pl: Zmieniono hasło

en: Password Reset Successfully
pl: Zresetowano hasło

en: Paste in the Discord webhook URL you’d like to use to receive alerts when email sending fails. Read our documentation on setting up Discord alerts.
pl: Wklej adres URL webhooka Discord, którego chcesz używać do otrzymywania alertów, gdy wysyłanie wiadomości e-mail się nie powiedzie. Przeczytaj naszą dokumentację dotyczącą konfigurowania alertów Discord.

en: Paste in the Microsoft Teams webhook URL you’d like to use to receive alerts when email sending fails. Read our documentation on setting up Microsoft Teams alerts.
pl: Wklej adres URL webhooka Microsoft Teams, którego chcesz używać do otrzymywania alertów w przypadku, gdy wysłanie e-maila się nie powiedzie. Zapoznaj się z naszą dokumentacją dotyczącą konfigurowania alertów Microsoft Teams.

en: Paste in the Slack webhook URL you’d like to use to receive alerts when email sending fails. Read our documentation on setting up Slack alerts.
pl: Wklej adres URL webhooka Slack, którego chcesz używać do otrzymywania alertów w przypadku, gdy wysłanie e-maila się nie powiedzie. Zapoznaj się z naszą dokumentacją dotyczącą konfigurowania alertów Slack.

en: Paste in the webhook URL you’d like to use to receive alerts when email sending fails. Read our documentation on setting up webhook alerts.
pl: Wklej adres URL webhooka, którego chcesz używać do otrzymywania alertów w przypadku, gdy wysłanie e-maila się nie powiedzie. Zapoznaj się z naszą dokumentacją dotyczącą konfigurowania alertów przez webhook.

en: Paste license key here
pl: Wklej tutaj klucz licencyjny

en: Paste your license key here
pl: Wklej tutaj klucz licencyjny

en: Personal Data Requests
pl: Prośby dotyczące danych osobowych

en: Please <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">read this article</a> to learn more about what can cause this error and follow the steps below.
pl: <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Zapoznaj się z tym artykułem</a>, aby dowiedzieć się więcej o tym, co może powodować ten błąd, i wykonaj niżej opisane kroki.

en: Please add these CNAME records to your domain's DNS settings. For information on how to add CNAME DNS records, please refer to the %1$sAmazon SES documentation%2$s.
pl: Dodaj te rekordy CNAME do ustawień DNS swojej domeny. Aby uzyskać informacje na temat sposobu dodawania rekordów DNS CNAME, zapoznaj się z %1$sdokumentacją usługi Amazon SES%2$s.

en: Please check the inbox of <b>%s</b> for a confirmation email.
pl: Sprawdź skrzynkę odbiorczą adresu <b>%s</b>, w której powinien się znajdować e-mail z potwierdzeniem.

en: Please click "Agree", if you see that button. If not - you will need to enable less secure apps first:
pl: Kliknij „Zgadzam się”, jeśli ten przycisk jest widoczny. Jeśli nie jest — trzeba najpierw włączyć mniej zabezpieczone aplikacje:

en: Please configure your SMTP credentials in the <a href="%s">settings menu</a> in order to send email using Easy WP SMTP plugin.
pl: Skonfiguruj swoje poświadczenia SMTP w <a href="%s">Ustawieniach</a>, aby wysyłać wiadomości e-mail przy użyciu wtyczki Easy WP SMTP.

en: Please copy the error log message below into the support ticket.
pl: Skopiuj poniższy komunikat z dziennika błędów do zgłoszenia.

en: Please enable <a href="%s">Email Logging</a> first, before this setting can be configured.
pl: Aby umożliwić skonfigurowanie tego ustawienia, najpierw włącz <a href="%s">rejestrowanie e-maili</a>.

en: Please enter a domain
pl: Wpisz domenę

en: Please enter a valid email address
pl: Wpisz prawidłowy adres e-mail

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field.
pl: Podaj poprawny adres e-mail w polu "Nadawca".

en: Please enter a valid email address in the recipient email field.
pl: Wprowadź poprawny adres e-mail w polu odbiorcy wiadomości.

en: Please enter a valid license key!
pl: Wpisz prawidłowy klucz licencyjny!

en: Please enter a valid port in the 'SMTP Port' field.
pl: Wprowadź poprawny numer portu w polu "Port SMTP".

en: Please enter a value between %1$s and %2$s
pl: Wpisz wartość z przedziału od %1$s do %2$s

en: Please enter your license key to connect.
pl: Wpisz klucz licencyjny, aby się połączyć.

en: Please fill out all the required fields to continue.
pl: Uzupełnij wszystkie wymagane pola, aby kontynuować.

en: Please follow our <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Gmail tutorial</a> to be sure that all the correct project and data is applied.
pl: Postępuj zgodnie z naszym <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">poradnikiem dotyczącym usługi Gmail</a>, aby na pewno zastosować właściwy projekt i wszystkie właściwe dane.

en: Please input the sending domain/subdomain you configured in your Brevo (formerly Sendinblue) dashboard. More information can be found in our <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Brevo documentation</a>.
pl: Wpisz domenę/poddomenę wysyłającą, która została skonfigurowana w kokpicie Brevo (dawniej Sendinblue). Więcej informacji można znaleźć w <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dokumentacji usługi Brevo</a>.

en: Please input the sending domain/subdomain you configured in your Brevo dashboard. More information can be found in our %1$sBrevo documentation%2$s
pl: Wpisz domenę/poddomenę wysyłającą, która została skonfigurowana w kokpicie Brevo. Więcej informacji można znaleźć w naszej %1$sdokumentacji usługi Brevo%2$s

en: Please input the sending domain/subdomain you configured in your SendGrid dashboard. More information can be found in our %1$sSendGrid documentation%2$s
pl: Wpisz domenę/poddomenę wysyłającą, która została skonfigurowana w kokpicie SendGrid. Więcej informacji można znaleźć w naszej %1$sdokumentacji usługi SendGrid%2$s

en: Please input the sending domain/subdomain you configured in your SendGrid dashboard. More information can be found in our <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SendGrid documentation</a>.
pl: Wpisz domenę/poddomenę wysyłającą, która została skonfigurowana w kokpicie SendGrid. Więcej informacji można znaleźć w <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dokumentacji usługi SendGrid</a>.

en: Please make sure you entered an accurate Sender Name in Easy WP SMTP plugin settings.
pl: Koniecznie wpisz odpowiednie imię i nazwisko (lub nazwę) nadawcy w ustawieniach wtyczki Easy WP SMTP.

en: Please note that other plugins can change this. Enable the Force From Email setting below to prevent them from doing so.
pl: Pamiętaj, że inne wtyczki mogą to zmienić. Aby im to uniemożliwić, włącz poniżej ustawienie Wymuś adres e-mail nadawcy.

en: Please rate <strong>Easy WP SMTP</strong> <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> on <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.org</a> to help us spread the word.
pl: Oceń wtyczkę <strong>Easy WP SMTP</strong> <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;</a> na <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">WordPress.org</a>, aby przyczynić się do jej popularyzacji.

en: Please refresh the page and try again.
pl: Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Please review your Easy WP SMTP settings in <a href="%s">plugin admin area</a>.
pl: Sprawdź ustawienia Easy WP SMTP w <a href="%s">konfiguracji wtyczki</a>.

en: Please select the Amazon SES API region which is the closest to where your website is hosted. This can help to decrease network latency between your site and Amazon SES, which will speed up email sending.
pl: Wybierz region API usługi Amazon SES znajdujący się najbliżej miejsca, w którym hostowana jest twoja witryna internetowa. Może to pomóc w zmniejszeniu opóźnienia sieciowego między twoją witryną i usługą Amazon SES, co przyspieszy wysyłanie e-maili.

en: Plugin Status
pl: Status wtyczki

en: Plugin installed & activated.
pl: Zainstalowano i włączono wtyczkę.

en: Plugin settings are incorrect (wrong SMTP settings, invalid Mailer configuration, etc).
pl: Ustawienia wtyczki są niepoprawne (niewłaściwe ustawienia SMTP, nieprawidłowa konfiguracja usługi pocztowej itd.).

en: Plugin: %s
pl: Wtyczka: %s

en: Previous Step
pl: Poprzedni krok

en: Previous message
pl: Poprzednia wiadomość

en: Primary
pl: Podstawowe

en: Print or save email logs as PDFs
pl: Drukuj dzienniki e-maili lub je zapisuj w formacie PDF

en: Pro Features:
pl: Funkcje Pro:

en: Pro Plan Features
pl: Funkcje Plan Pro

en: Pro badge
pl: Odznaka Pro

en: Pro mailers: Amazon SES and Microsoft 365 / Outlook
pl: Usługi pocztowe Pro: Amazon SES i Microsoft 365 / Outlook

en: Pro version installed but needs to be activated on the Plugins page.
pl: Wersja Pro została zainstalowana, ale wymaga włączenia na stronie Wtyczki.

en: Professional Plan
pl: Plan Profesjonalny

en: Provides a quick and easy way to connect to Outlook that doesn't require creating your own app.
pl: Zapewnia szybki i łatwy sposób łączenia się z programem Outlook, który nie wymaga tworzenia własnej aplikacji.

en: Published
pl: Opublikowano

en: Purchase Now
pl: Kup teraz

en: Push Notification Alerts
pl: Alerty powiadomień push

en: Push Notifications
pl: Powiadomienia push

en: Rate Us
pl: Oceń nas

en: Rate on WordPress.org
pl: Ocena na WordPress.org

en: Read how to set up Amazon SES
pl: Poznaj sposób konfiguracji usługi Amazon SES

en: Read how to set up Brevo
pl: Poznaj sposób konfiguracji usługi Brevo

en: Read how to set up Elastic Email
pl: Przeczytaj, jak skonfigurować Elastic Email

en: Read how to set up MailerSend
pl: Przeczytaj, jak skonfigurować MailerSend

en: Read how to set up Mailgun
pl: Poznaj sposób konfiguracji usługi Mailgun

en: Read how to set up Mailjet
pl: Przeczytaj, jak skonfigurować Mailjet

en: Read how to set up Microsoft Outlook / 365
pl: Poznaj sposób konfiguracji programu Microsoft Outlook / 365

en: Read how to set up Postmark
pl: Poznaj sposób konfiguracji usługi Postmark

en: Read how to set up SMTP.com
pl: Poznaj sposób konfiguracji usługi SMTP.com

en: Read how to set up SMTP2GO
pl: Poznaj sposób konfiguracji usługi SMTP2GO

en: Read how to set up SendGrid
pl: Poznaj sposób konfiguracji usługi SendGrid

en: Read how to set up SendLayer
pl: Poznaj sposób konfiguracji usługi SendLayer

en: Read how to set up SparkPost
pl: Poznaj sposób konfiguracji usługi SparkPost

en: Read how to set up Zoho Mail
pl: Przeczytaj, jak skonfigurować Zoho Mail

en: Read how to set up the Gmail mailer
pl: Poznaj sposób konfiguracji usługi pocztowej Gmail

en: Receive a weekly email delivery report in your inbox.
pl: Otrzymuj cotygodniowy raport o dostarczaniu e-maili na swoją skrzynkę odbiorczą.

en: Receive weekly deliverability reports
pl: Otrzymuj tygodniowe raporty o dostarczaniu e-maili

en: Recommended
pl: Zalecane

en: Recommended next steps:
pl: Zalecane następne kroki:

en: Record not found in DB
pl: Nie znaleziono rekordu w bazie danych

en: Redirect URI
pl: URI przekierowania

en: Reinstall the plugin with clean plugin data turned on on Misc page. This will remove all the plugin options and you will be safe to retry.
pl: Ponownie zainstaluj wtyczkę z włączoną opcją czyszczenia danych wtyczki dostępną na stronie Różne. Spowoduje to usunięcie wszystkich opcji wtyczki i będzie można bezpiecznie spróbować ponownie.

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove API Key
pl: Usuń klucz API

en: Remove OAuth Connection
pl: Usuń połączenie OAuth

en: Remove Password
pl: Usuń hasło

en: Remove Secret Key
pl: Usuń klucz prywatny

en: Remove Server API Token
pl: Usuń token API serwera

en: Removing this OAuth connection will give you the ability to redo the OAuth connection or connect to different %s account.
pl: Usunięcie tego połączenia OAuth umożliwi ci ponowne utworzenie połączenia OAuth lub połączenie się z innym kontem %s.

en: Replace the predefined email template with your own content.
pl: Zastąp predefiniowany szablon e-maila własną treścią.

en: Reply-To Email Address
pl: Adres e-mail "Odpowiedź do"

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: Resend emails and attachments
pl: Ponownie wysyłaj e-maile i załączniki

en: Reset Password Request
pl: Prośba o zresetowanie hasła

en: Return to Mailer Settings
pl: Wróć do ustawień usługi pocztowej

en: Return to Plugin Settings
pl: Wróć do ustawień wtyczki

en: Route emails through different additional connections depending on your set conditions. Any emails that don't meet these conditions will be sent through your Primary Connection. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro</a>.
pl: Kieruj e-maile przez różne połączenia dodatkowe w zależności od ustawionych warunków. Wszystkie e-maile niespełniające tych warunków zostaną wysłane przez połączenie podstawowe. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Kup Easy WP SMTP Pro</a>.

en: SES Identities
pl: Tożsamości SES

en: SMS via Twilio
pl: SMS przez Twilio

en: SMS via Twilio Alerts
pl: Alerty SMS przez Twilio

en: SMTP Authentication
pl: Uwierzytelnianie SMTP

en: SMTP Configuration Settings
pl: Ustawienia konfiguracji SMTP

en: SMTP Host
pl: Host SMTP

en: SMTP Password
pl: Hasło SMTP

en: SMTP Port
pl: Port SMTP

en: SMTP Settings
pl: Ustawienia SMTP

en: SMTP Username
pl: Nazwa użytkownika SMTP

en: SMTP settings are incorrect (wrong port, security setting, incorrect host).
pl: Ustawienia SMTP są nieprawidłowe (niewłaściwy port, ustawienia zabezpieczeń, host).

en: SMTP.com API Error.
pl: Błąd SMTP.com API.

en: SSL certificate issue.
pl: Problem z certyfikatami SSL.

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Save and Continue
pl: Zapisz i kontynuuj

en: Save detailed email headers
pl: Zapisuj szczegółowe nagłówki e-maili

en: Save file attachments sent from WordPress
pl: Zapisuj pliki załączników wysyłane z WordPressa

en: Save the plugin settings.
pl: Zapisz ustawienia wtyczki.

en: Scheduled Actions
pl: Zaplanowane działania

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search Events
pl: Wyszukaj zdarzenia

en: Search results for <strong>%s</strong>
pl: Wyniki wyszukiwania terminu <strong>%s</strong>

en: Secret Access Key
pl: Prywatny klucz dostępu

en: Secret Key
pl: Klucz prywatny

en: See stats grouped by subject line
pl: Przeglądaj statystyki pogrupowane według tematu

en: Select a date range
pl: Wybierz zakres dat

en: Select the mailer you would like to use to send emails. Need more information on our mailers? See our %1$scomplete mailer guide%2$s for additional details.
pl: Wybierz usługę pocztową, której chcesz używać do wysyłania e-maili. Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług pocztowych? Zapoznaj się z naszym %1$skompletnym przewodnikiem po usługach pocztowych%2$s.

en: Select timespan
pl: Wybierz przedział czasu

en: Select your SparkPost account region.
pl: Wybierz region swojego konta SparkPost.

en: Select your SparkPost account region. %1$sMore information%2$s on SparkPost.
pl: Wybierz region konta SparkPost. %1$sWięcej informacji%2$s na temat usługi SparkPost.

en: Self-destruct
pl: Przeprowadź samozniszczenie

en: Send Test Email
pl: Wyślij e-mail testowy

en: Send To
pl: Wyślij do

en: Send a Test
pl: Wyślij test

en: Send a Test Email
pl: Wyślij e-mail testowy

en: Send emails asynchronously, which will make pages with email requests load faster, but may delay email delivery by a minute or two. <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Learn More</a>
pl: Wysyłaj e-maile asynchronicznie, co powoduje, że strony wysyłające e-maile ładują się szybciej, ale e-maile mogą zostać dostarczone minutę lub dwie później. <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Dowiedz się więcej</a>

en: Send emails from your website successfully and reliably.
pl: Wysyłaj e-maile ze swojej witryny internetowej skutecznie i niezawodnie.

en: Send us Feedback
pl: Wyślij uwagi

en: Send with
pl: Wyślij przy użyciu połączenia

en: Sender Name
pl: Imię i nazwisko nadawcy

en: Sending Domain
pl: Domena wysyłająca

en: Sending...
pl: Wysyłanie...

en: Sent
pl: Wysłane

en: Sent Past Week
pl: Wysłane w minionym tygodniu

en: Server API Token
pl: Token API serwera

en: Server API Token:
pl: Token API serwera:

en: Set up additional connections to ensure a backup for your Primary Connection or to enable Smart Routing. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro</a> to start taking advantage of additional connections.
pl: Skonfiguruj dodatkowe połączenia, aby przygotować zapas dla połączenia podstawowego lub umożliwić inteligentne przekierowywanie. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Kup Easy WP SMTP Pro</a>, aby zacząć korzystać z dodatkowych połączeń.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings Control
pl: Ustawienia kontroli

en: Settings Updated
pl: Zaktualizowano ustawienia

en: Settings are not saved.
pl: Ustawienia nie zostały zapisane.

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Settings were successfully saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Show
pl: Pokaż

en: Show Debug Log
pl: Pokaż dziennik debugowania

en: Show email delivery errors, warnings, and alerts in the WordPress dashboard.
pl: Wyświetlaj błędy, ostrzeżenia i alerty dotyczące dostarczania e-maili w kokpicie WordPressa.

en: Show plugin announcements and update details in the WordPress dashboard.
pl: Wyświetlaj ogłoszenia dotyczące wtyczek i szczegóły aktualizacji w kokpicie WordPressa.

en: Sign in with Google
pl: Zaloguj się przez Google

en: Sign in with Outlook
pl: Zaloguj się z Outlook

en: Site Admin Email Change Attempt
pl: Próba zmiany adresu e-mail administratora witryny

en: Site Admin Email Changed
pl: Zmieniono adres e-mail administratora witryny

en: Site Admin: Activated / Added Site
pl: Administrator witryny: włączono/dodano witrynę

en: Site admin clicked "Email Data" button next to a confirmed data export request. Sent to the requester email address.
pl: Administrator witryny kliknął przycisk „Wyślij e-mail z danymi” obok potwierdzonej prośby o wyeksportowanie danych. Wiadomość wysyłana na adres e-mail autora prośby.

en: Site admin clicked "Erase Personal Data" button next to a confirmed data erasure request. Sent to the requester email address.
pl: Administrator witryny kliknął przycisk „Skasuj dane osobowe” obok potwierdzonej prośby o skasowanie danych. Wiadomość wysyłana na adres e-mail autora prośby.

en: Site admin email address was changed. Sent to the old site admin email address.
pl: Adres e-mail administratora witryny został zmieniony. Wiadomość wysyłana na stary adres e-mail administratora witryny.

en: Skip this Step
pl: Pomiń ten krok

en: Slack Alerts
pl: Alerty Slack

en: Smart Contact Form
pl: Inteligentny formularz kontaktowy

en: Smart Routing
pl: Inteligentne przekierowywanie

en: Smart Routing - set specific conditions for how your emails are sent
pl: Inteligentne przekierowywanie – ustaw konkretne warunki określające sposób wysyłania e-maili

en: Some DB Tables are still missing.
pl: Nadal brakuje niektórych tabel bazy danych.

en: Some plugins, like BuddyPress and Events Manager, use their own email delivery solutions. By default, this option does not block their emails, as those plugins do not use the default wp_mail() function to send emails. You will need to consult the documentation of any such plugins to switch them to use default WordPress email delivery for this setting to have an effect.
pl: Niektóre wtyczki, takie jak BuddyPress czy Events Manager, korzystają z własnych rozwiązań do dostarczania e-maili. Domyślnie opcja ta nie powoduje blokowania e-maili wysyłanych przez te wtyczki, ponieważ nie wysyłają one e-maili przy użyciu domyślnej funkcji wp_mail(). Jeśli to ustawienie ma działać, zapoznaj się z dokumentacją tego typu wtyczek w celu dostosowania ich konfiguracji tak, aby korzystały z domyślnej funkcji dostarczania e-maili WordPressa.

en: Something went wrong. Please try again later.
pl: Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.

en: Sorry, but the %mailer% mailer isn’t available in the lite version. Please upgrade to PRO to unlock this mailer and much more.
pl: Niestety, usługa pocztowa %mailer% nie jest dostępna w wersji Lite. Kup PRO, aby uzyskać dostęp do tej usługi pocztowej i wielu innych funkcji.

en: Sorry, but the %name% mailer isn’t available in the lite version. Please upgrade to PRO to unlock this mailer and much more.
pl: Niestety, usługa pocztowa %name% nie jest dostępna w wersji Lite. Kup PRO, aby uzyskać dostęp do tej usługi pocztowej i wielu innych funkcji.

en: Sorry, but the Amazon SES mailer isn’t available in the lite version. Please upgrade to PRO to unlock this mailer and much more.
pl: Niestety, usługa pocztowa Amazon SES nie jest dostępna w wersji Lite. Kup PRO, aby uzyskać dostęp do tej usługi pocztowej i wielu innych funkcji.

en: Sorry, but the Gmail mailer isn’t available in the lite version. Please upgrade to PRO to unlock this mailer and much more.
pl: Niestety, usługa pocztowa Gmail nie jest dostępna w wersji Lite. Kup PRO, aby uzyskać dostęp do tej usługi pocztowej i wielu innych funkcji.

en: Sorry, but the Microsoft Outlook mailer isn’t available in the lite version. Please upgrade to PRO to unlock this mailer and much more.
pl: Niestety, usługa pocztowa Microsoft Outlook nie jest dostępna w wersji Lite. Kup PRO, aby uzyskać dostęp do tej usługi pocztowej i wielu innych funkcji.

en: Source
pl: Źródło

en: Source (which plugin/theme sent the email and it's path location)
pl: Źródło (która wtyczka / który motyw stanowi źródło wysłanego e-maila i ścieżka do lokalizacji tego źródła)

en: SparkPost API failed.
pl: Niepowodzenie SparkPost API.

en: Star icon
pl: Ikonka gwiazdy

en: Start Troubleshooting
pl: Rozpocznij rozwiązywanie problemów

en: Stats at a Glance
pl: Statystyki w skrócie

en: Status (was the email delivered, sent, pending, or failed)
pl: Status (czy e-mail jest dostarczony, wysłany lub nieudany albo oczekuje)

en: Step %1$s of %2$s
pl: Krok %1$s z %2$s

en: Stop sending all emails
pl: Przestań wysyłać wszystkie e-maile

en: Store information from all emails sent from your site.
pl: Przechowuj informacje ze wszystkich e-maili wysyłanych z twojej witryny.

en: Store the content for all sent emails
pl: Przechowuj treść wszystkich wysłanych e-maili

en: Subject
pl: Temat

en: Subject & Headers
pl: Temat i nagłówki

en: Submit Feedback
pl: Prześlij informację zwrotną

en: Substitute Mode
pl: Tryb podstawiania

en: Successful Authorization
pl: Autoryzacja przebiegła pomyślnie

en: Successful Upgrade!
pl: Ulepszenie zakończone powodzeniem!

en: Successful Verification!
pl: Weryfikacja przebiegła pomyślnie!

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: Support Forum
pl: Forum wsparcia

en: Table is | Tables are
pl[0]: Tabela jest
pl[1]: Tabele są
pl[2]: Tabel jest

en: Test %s email was sent successfully! Please check your inbox to make sure it is delivered.
pl: Wysłano e-mail testowy w formacie %s! Sprawdź w skrzynce odbiorczej, czy został dostarczony.

en: Test Email
pl: E-mail testowy

en: Test email sending
pl: Testuj wysyłanie e-maili

en: Test email to %s
pl: E-mail testowy na adres %s

en: Test email was successfully sent. No errors occurred during the process.
pl: Wiadomość testowa została wysłana bez żadnego błędu.

en: Test failed. Please use a valid email address and try to resend the test email.
pl: Test się nie powiódł. Użyj prawidłowego adresu e-mail i jeszcze raz spróbuj wysłać e-mail testowy.

en: Test plain text email was sent successfully!
pl: E-mail testowy w formacie zwykłego tekstu został wysłany!

en: Thanks for the feedback!
pl: Dziękujemy za uwagi!

en: Thanks for using Easy WP SMTP! To complete the plugin setup and start sending emails, <strong>please select and configure your <a href="%s">Mailer</a></strong>.
pl: Dziękujemy za korzystanie z wtyczki Easy WP SMTP! Aby dokończyć jej konfigurację i rozpocząć wysyłanie e-maili, <strong>wybierz i skonfiguruj <a href="%s">usługę pocztową</a></strong>.

en: That’s awesome! Could you please do me a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
pl: To wspaniale! Mam do ciebie OGROMNĄ prośbę: czy możesz wystawić naszej wtyczce 5-gwiazdkową ocenę w WordPressie, aby przyczynić się do jej popularyzacji i wzmocnić naszą motywację?

en: The Action Scheduler library is also used by other plugins, such as WPForms and WooCommerce. You might see tasks below that are not related to our plugin.
pl: Z biblioteki Action Scheduler korzystają także inne wtyczki, takie jak WPForms i WooCommerce, w związku z czym poniżej mogą być widoczne zadania niezwiązane z naszą wtyczką.

en: The Easy WP SMTP plugin mailer setup is complete. You can send a test email, to make sure it's working properly.
pl: Konfiguracja usługi pocztowej wtyczki WP Mail SMTP została ukończona. Możesz sprawdzić, czy usługa działa poprawnie, wysyłając e-mail testowy.

en: The Easy WP SMTP plugin mailer setup is incomplete. Please click on the link below to access plugin settings and configure the mailer.
pl: Konfiguracja usługi pocztowej wtyczki Easy WP SMTP nie została ukończona. Kliknij poniższy odnośnik, aby uzyskać dostęp do ustawień wtyczki i skonfigurować usługę pocztową.

en: The Email Sending Errors debug event is always enabled and records any email sending errors in the table below.
pl: Zdarzenie debugowania Błędy wysyłania e-maili jest zawsze włączone i powoduje rejestrowanie w poniższej tabeli wszelkich błędów wysyłania e-maili.

en: The License Key format is incorrect. Please enter a valid key and try again.
pl: Format klucza licencyjnego jest nieprawidłowy. Wpisz prawidłowy klucz i spróbuj ponownie.

en: The data center location used by your Zoho account.
pl: Lokalizacja centrum danych używana przez Twoje konto Zoho.

en: The deliverability verification process detects a hard bounce
pl: Proces weryfikacji dostarczenia wykrywa trwałe odrzucenia e-maili

en: The email address that emails are sent from.
pl: Adres e-mail, z którego są wysyłane e-maile.

en: The exact error you can provide them is in the Error log, available at the bottom of this page.
pl: Dokładny błąd, który możesz podać, znajdziesz w dzienniku błędów dostępnym u dołu tej strony.

en: The following DB %1$s still missing. <br />%2$s
pl: Wciąż brakuje %1$s bazy danych. <br />%2$s

en: The following plugin will be installed for free:
pl: Następująca wtyczka zostanie zainstalowana bezpłatnie:

en: The initial email sending request fails
pl: Początkowe żądanie wysłania e-maila się nie powiodło

en: The name that emails are sent from.
pl: Imię i nazwisko lub nazwa nadawcy wysyłającego e-maile.

en: The password to log in to your mail server. The password will be encrypted in the database.
pl: Hasło używane do logowania się na serwerze pocztowym. Hasło to będzie zaszyfrowane w bazie danych.

en: The password to login to your mail server
pl: Hasło używane do logowania się na serwerze pocztowym

en: The port to your mail server
pl: Port serwera pocztowego

en: The port to your mail server.
pl: Port serwera pocztowego.

en: The test email might have sent, but its deliverability should be improved.
pl: E-mail testowy mógł zostać wysłany, ale skuteczność dostarczania wymaga poprawy.

en: The username to log in to your mail server.
pl: Nazwa użytkownika używana do logowania się na serwerze pocztowym.

en: The username to login to your mail server
pl: Nazwa użytkownika używana do logowania się na serwerze pocztowym

en: The value entered does not match the required format
pl: Wpisana wartość jest niezgodna z wymaganym formatem

en: The value of this field was set using a constant %1$s most likely inside %2$s of your WordPress installation.
pl: Wartość tego pola została ustawiona najprawdopodobniej za pomocą stałej %1$s w pliku %2$s instalacji WordPressa.

en: Theme Status
pl: Status motywu

en: Theme: %s
pl: Motyw: %s

en: Then click the “Allow plugin to send emails using your Google account” button and re-enable access.
pl: Następnie kliknij przycisk „Zezwól wtyczce na wysyłanie e-maili przy użyciu twojego konta Google” i ponownie włącz dostęp.

en: There are a few reasons why this is happening. It could be that the host certificate is misconfigured, or this server's OpenSSL is using an outdated CA bundle.
pl: Może tak być z kilku powodów. Być może certyfikat hosta jest źle skonfigurowany lub OpenSSL serwera używa nieaktualnego pakietu podmiotu certyfikującego.

en: There are various reasons for that, please review the steps below.
pl: Przyczyny mogą być różne. Zapoznaj się z poniższymi krokami.

en: There is a known issue with PHP version 7.4.x, when using libpcre2 library version lower than 10.33.
pl: W przypadku języka PHP w wersji 7.4.x występuje znany problem, jeśli jest używana biblioteka libpcre2 w wersji starszej niż 10.33.

en: There was a problem while sending the test email.
pl: Podczas wysyłania e-maila testowego wystąpił problem.

en: There was an error while generating an upgrade URL. Please try again.
pl: Podczas generowania adresu URL ulepszenia wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

en: There was an error while installing an upgrade. Please check file system permissions and try again. Also, you can download the plugin from easywpsmtp.com and install it manually.
pl: Podczas instalowania ulepszenia wystąpił błąd. Sprawdź uprawnienia do systemu plików i spróbuj ponownie. Możesz też pobrać wtyczkę ze strony easywpsmtp.com i zainstalować ją ręcznie.

en: There was an error while installing an upgrade. Please download the plugin from easywpsmtp.com and install it manually.
pl: Podczas instalowania ulepszenia wystąpił błąd. Pobierz wtyczkę ze strony easywpsmtp.com i zainstaluj ją ręcznie.

en: There was an error while installing an upgrade. Please try again.
pl: Podczas instalowania ulepszenia wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

en: There was an error while processing the authentication request.
pl: Podczas przetwarzania żądania uwierzytelnienia wystąpił błąd.

en: There was an error while processing the authentication request. Please recheck your Client ID and Client Secret and try again.
pl: Podczas przetwarzania żądania uwierzytelnienia wystąpił błąd. Sprawdź ponownie identyfikator klienta oraz klucz prywatny klienta i spróbuj ponownie.

en: There was an error while processing the authentication request. Please recheck your Region, Client ID and Client Secret and try again.
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania żądania uwierzytelnienia. Sprawdź ponownie swój Region, identyfikator klienta i tajny klienta i spróbuj ponownie.

en: There was an error while processing the authentication request. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania żądania uwierzytelnienia. Spróbuj ponownie.

en: There was an error while processing the authentication request. The authorization code is missing. Please try again.
pl: Podczas przetwarzania żądania uwierzytelnienia wystąpił błąd. Brak kodu autoryzacji. Spróbuj ponownie.

en: There was an error while processing the authentication request. The nonce is invalid. Please try again.
pl: Podczas przetwarzania żądania uwierzytelnienia wystąpił błąd. Kod jednorazowy jest nieprawidłowy. Spróbuj ponownie.

en: There was an error while processing the authentication request. The state key is invalid. Please try again.
pl: Podczas przetwarzania żądania uwierzytelnienia wystąpił błąd. Klucz stanu jest nieprawidłowy. Spróbuj ponownie.

en: There was an error while upgrading the %1$s database. Please contact %2$s support with this information: %3$s.
pl: Podczas ulepszania bazy danych %1$s wystąpił błąd. Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej %2$s, podając następujące informacje: %3$s.

en: There was an issue while trying to delete all debug event entries. Error message: %s
pl: Podczas próby usunięcia wszystkich wpisów zdarzeń debugowania wystąpił problem. Komunikat o błędzie: %s

en: These features are available as part of Easy WP SMTP Pro plan.
pl: Te funkcje są dostępne w planie Easy WP SMTP Pro.

en: They should be able to resolve this issue for you.
pl: Powinien być w stanie rozwiązać ten problem.

en: This email address will be used in the 'From' field.
pl: Adres e-mail będzie używany w polu "Nadawca".

en: This email was auto-generated and sent from %1$s. Learn %2$s.
pl: Ten e-mail został wygenerowany automatycznie i wysłany z witryny %1$s. Dowiedz się, %2$s.

en: This means OpenSSL on your server isn't able to verify the host certificate.
pl: Oznacza to, że OpenSSL na twoim serwerze nie jest w stanie zweryfikować certyfikatu hosta.

en: This means the connection to your SMTP host was made successfully, but the host rejected the email.
pl: Oznacza to, że nawiązano połączenie z dostawcą hostingu SMTP, ale odrzucił on e-mail.

en: This means the connection to your SMTP host was made successfully, but you should enable Authentication and provide correct Username and Password.
pl: Oznacza to, że nawiązano połączenie z dostawcą hostingu SMTP, ale należy włączyć uwierzytelnianie i podać poprawną nazwę użytkownika oraz hasło.

en: This means we were able to connect to your SMTP host, but were not able to proceed using the email/password in the settings.
pl: Oznacza to, że udało się nawiązać połączenie z dostawcą hostingu SMTP, ale nie można było kontynuować przy użyciu adresu e-mail i hasła, które zdefiniowano w ustawieniach.

en: This means your test email was unable to be sent.
pl: Oznacza to, że nie można było wysłać e-maila testowego.

en: This means your web server cannot reliably make secure connections (make requests to HTTPS sites).
pl: Oznacza to, że twój serwer WWW nie jest w stanie niezawodnie nawiązywać bezpiecznych połączeń (wysyłać żądań do witryn HTTPS).

en: This means your web server was unable to connect to %s.
pl: Oznacza to, że twojemu serwerowi WWW nie udało się połączyć z hostem %s.

en: This means your web server was unable to connect to the host server.
pl: Oznacza to, że twojemu serwerowi WWW nie udało się połączyć z serwerem dostawcy hostingu.

en: This option is always enabled and will notify you about instant email sending failures.
pl: Ta opcja jest zawsze włączona i zapewni ci niezwłoczne powiadomienia o niepowodzeniach wysyłania e-maili.

en: This option is useful when you are using several email aliases on your SMTP server. If you don't want your aliases to be replaced by the address specified in "From" field, enter them in this field.
pl: Opcja jest przydatna, gdy używamy kilku aliasów e-mail na serwerze SMTP. Jeśli nie chcemy, aby aliasy były zastępowane przez adres określony w polu "Nadawca", proszę wprowadzić je w tym polu.

en: This option is usually used by developers only. SMTP settings will be used only if the site is running on following domain(s):
pl: Opcja jest zwykle używana tylko przez deweloperów. Ustawienia SMTP będą używane tylko wtedy, gdy witryna jest uruchomiona w następujących domenach:

en: This options should always be checked 'Yes'
pl: Opcja powinna być zawsze zaznaczona na "Tak"

en: This setting is already configured with the Easy WP SMTP constant. To change it, please edit or remove the <code></code> constant in your <code>wp-config.php</code> file.
pl: To ustawienie już zostało skonfigurowane za pomocą stałej wtyczki Easy WP SMTP. Aby je zmienić, zmodyfikuj lub usuń stałą <code></code> w pliku <code>wp-config.php</code>.

en: This setting will be applied only to subsites.
pl: To ustawienie zostanie zastosowane tylko do pod witryn.

en: This text will be used in the 'FROM' field
pl: Tekst będzie używany w polu "Nadawca"

en: This will remove ALL your settings and deactivate the plugin. Useful when you're uninstalling the plugin and want to completely remove all crucial data stored in the database.
pl: Spowoduje to usunięcie WSZYSTKICH twoich ustawień i wyłączenie wtyczki. Rozwiązanie to jest przydatne w sytuacji, gdy odinstalowujesz wtyczkę i chcesz całkowicie usunąć wszelkie istotne dane przechowywane w bazie danych.

en: To
pl: Do

en: To Address
pl: Adres odbiorcy

en: To Phone Number
pl: Numer telefonu odbiorcy

en: To access our world class support, please <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">upgrade to Easy WP SMTP Pro</a>. Along with getting expert support, you will also get Notification controls, Email Logging, and integrations for Amazon SES, Office 365, and Outlook.com.
pl: Aby uzyskać dostęp do naszej światowej klasy pomocy technicznej, <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">kup Easy WP SMTP Pro</a>. Oprócz pomocy ekspertów zyskasz też kontrolę nad powiadomieniami, rejestrowanie e-maili oraz integracje z Amazon SES, Office 365 i Outlook.com.

en: To change the password you need to change the value of the constant there: %s
pl: Aby zmienić hasło, musisz tam zmienić wartość stałej: %s

en: To configure debugging events for the whole network, <a href="%1$s">activate network-wide Settings Control</a>.
pl: Aby skonfigurować zdarzenia debugowania dla całej sieci, <a href="%1$s">aktywuj kontrolę ustawień w całej sieci</a>.

en: To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Elastic Email documentation</a>.
pl: Aby rozpocząć, przeczytaj naszą <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dokumentację Elastic Email</a>.

en: To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Mailjet documentation</a>.
pl: Aby rozpocząć, przeczytaj naszą <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dokumentację Mailjet</a>.

en: To get started, read our <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">SMTP2GO documentation</a>.
pl: Na początek zapoznaj się z naszą <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dokumentacją usługi SMTP2GO</a>.

en: To receive SMS alerts, you’ll need a Twilio account. Read our documentation to learn how to set up Twilio SMS, then enter your connection details below.
pl: Do otrzymywania alertów SMS potrzebne jest konto Twilio. Zapoznaj się z naszą dokumentacją, aby poznać sposób konfigurowania SMS-ów w Twilio, a następnie wpisz poniżej dane połączenia.

en: To receive push notifications on this device, you'll need to allow our plugin to send notifications via this browser. Read our documentation on setting up Push Notification alerts.
pl: Aby otrzymywać powiadomienia push na tym urządzeniu, musisz zezwolić naszej wtyczce na wysyłanie powiadomień za pośrednictwem tej przeglądarki. Przeczytaj naszą dokumentację dotyczącą konfigurowania alertów powiadomień push.

en: To send emails you will need only a %1$sMail Send%2$s access level for this API key.
pl: Do wysyłania e-maili potrzebujesz tylko dostępu na poziomie %1$sMail Send%2$s (wysyłanie poczty) dla tego klucza API.

en: To send emails you will need only a %s access level for this API key.
pl: Do wysyłania e-maili potrzebujesz tylko dostępu na poziomie %s dla tego klucza API.

en: To send emails, change the value of the %1$s constant to %2$s.
pl: Aby wysyłać wiadomości e-mail, zmień wartość stałej %1$s na %2$s.

en: To send emails, go to plugin <a href="%s">Misc settings</a> and disable the "Do Not Send" option.
pl: Aby wysyłać e-maile, przejdź do <a href="%s">sekcji ustawień Różne</a> we wtyczce i wyłącz opcję „Nie wysyłaj”.

en: To unlock the following features, %1$sUpgrade to Pro%2$s and enter your license key below.
pl: Aby uzyskać dostęp do następujących funkcji, %1$skup Pro%2$s i wpisz klucz licencyjny poniżej.

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Total Emails
pl: Łączna liczba e-maili

en: Track email opens and clicks
pl: Śledź otwarcia i kliknięcia e-maili

en: Track total sent emails each week
pl: Śledź łączną liczbę e-maili wysłanych w każdym tygodniu

en: Track when a link in an email is clicked
pl: Śledź kliknięcia odnośnika w e-mailu

en: Track when an email is opened
pl: Śledź otwarcia e-maili

en: Transparency and Disclosure
pl: Przejrzystość i jawność informacji

en: Triple check your SMTP settings including host address, email, and password, port, and security.
pl: Bardzo dokładnie sprawdź ustawienia SMTP, w tym adres hosta, adres e-mail, hasło, port i zabezpieczenia.

en: Triple check your SMTP settings including host address, email, and password. If you have recently reset your password you will need to update the settings.
pl: Bardzo dokładnie sprawdź ustawienia SMTP, w tym adres hosta, adres e-mail i hasło. Jeśli hasło zostało ostatnio zresetowane, trzeba zaktualizować ustawienia.

en: Triple-check the plugin settings and consider reconfiguring to make sure everything is correct. Maybe there was an issue with copy&pasting.
pl: Bardzo dokładnie sprawdź ustawienia wtyczki. Rozważ ponowną konfigurację, aby mieć pewność, że wszystko jest jak należy. Być może podczas kopiowania i wklejania zakradł się błąd.

en: Try to use a separate project for your emails, so the project has only 1 Gmail API in it enabled. You will need to remove the old project and create a new one from scratch.
pl: Spróbuj użyć osobnego projektu na potrzeby swoich e-maili, tak aby projekt miał włączony tylko 1 interfejs Gmail API. Trzeba będzie usunąć stary projekt i utworzyć nowy od podstaw.

en: Try using a different mailer.
pl: Spróbuj użyć innej usługi pocztowej.

en: Twilio Account ID
pl: Identyfikator konta Twilio

en: Twilio Auth Token
pl: Token autoryzacji Twilio

en: Type
pl: Typ

en: Type of Encryption
pl: Rodzaj szyfrowania

en: Typically this error is returned for one of the following reasons:
pl: Błąd ten jest zwykle zwracany z jednego z następujących powodów:

en: Typically this error is returned when the email or password is not correct or is not what the SMTP host is expecting.
pl: Błąd ten jest zwykle zwracany w sytuacji, gdy adres e-mail lub hasło nie są poprawne lub nie są tym, czego oczekuje dostawca hostingu SMTP.

en: Typically this error is returned when web server is not configured properly.
pl: Błąd ten jest zwykle zwracany w sytuacji, gdy serwer WWW nie jest poprawnie skonfigurowany.

en: Typically this error is returned when you are sending too many e-mails or e-mails that have been identified as spam.
pl: Błąd ten jest zwykle zwracany w sytuacji, gdy wysyłasz zbyt wiele e-maili lub e-maile zidentyfikowane jako spam.

en: Typically this error is returned your web server is blocking the connections or the SMTP host denying the request.
pl: Błąd ten jest zwykle zwracany w sytuacji, gdy serwer WWW blokuje połączenia lub dostawca hostingu SMTP blokuje żądanie.

en: Typically this error occurs because the address to which the email was sent to is invalid or was empty.
pl: Błąd ten zwykle występuje w sytuacji, gdy adres, na który został wysłany e-mail, jest nieprawidłowy lub pole adresu było puste.

en: Typically this error occurs because there is an issue with your Mailgun settings, in many cases Mailgun API Key, Domain Name, or Region is incorrect.
pl: Błąd ten zwykle występuje wskutek problemu z ustawieniami usługi Mailgun — w wielu przypadkach okazuje się, że zastosowano niepoprawny klucz API usługi Mailgun, nazwę domeny lub region.

en: Typically this error occurs because there is an issue with your SparkPost settings, in many cases an incorrect API key.
pl: Błąd ten zwykle występuje wskutek problemu z ustawieniami usługi SparkPost — w wielu przypadkach okazuje się, że zastosowano niepoprawny klucz API.

en: Typically this error occurs because there is an issue with your SparkPost settings, in many cases an incorrect region.
pl: Błąd ten zwykle występuje wskutek problemu z ustawieniami usługi SparkPost — w wielu przypadkach okazuje się, że zastosowano niepoprawny region.

en: Typically this error occurs because you have not set up and/or complete domain name verification for your Mailgun account.
pl: Błąd ten zwykle występuje w sytuacji, gdy nie skonfigurowano i/lub nie ukończono weryfikacji nazwy domeny w przypadku konta Mailgun.

en: US
pl: USA

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
pl: Nie można utworzyć katalogu %s. Czy serwer ma uprawnienia do zapisu w przypadku katalogu nadrzędnego?

en: Unable to write in EasyWPSMTP upload directory %s. Is it writable by the server?
pl: Nie można zapisać w katalogu przesyłania wtyczki Easy WP SMTP: %s. Czy serwer ma uprawnienia do zapisu w jego przypadku?

en: Unauthenticated senders are not allowed.
pl: Nieuwierzytelnieni nadawcy nie są dozwoleni.

en: Unconfirmed
pl: Nie potwierdzono

en: Unfortunately there was a server connection error.
pl: Niestety wystąpił błąd połączenia z serwerem.

en: Unfortunately, this error can be due to many different reasons.
pl: Niestety, ten błąd może mieć wiele przyczyn.

en: Uninstall Easy WP SMTP
pl: Odinstaluj wtyczkę Easy WP SMTP

en: Unknown.
pl: Nieznane.

en: Unlock more features by <strong><a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">upgrading to PRO</a></strong>.
pl: Uzyskaj dostęp do dodatkowych funkcji – <strong><a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">kup PRO</a></strong>.

en: Unlock these awesome logging features:
pl: Uzyskaj dostęp do tych fantastycznych funkcji rejestrowania:

en: Unlock these awesome reporting features:
pl: Uzyskaj dostęp do tych fantastycznych funkcji raportowania:

en: Upgrade Failed!
pl: Ulepszenie nie powiodło się!

en: Upgrade functionality not available!
pl: Funkcja ulepszenia jest niedostępna!

en: Upgrade to Easy WP SMTP Pro
pl: Kup Easy WP SMTP Pro

en: Upgrade to Easy WP SMTP Pro and unlock Email Log and advanced Email Reports. Start measuring the success of your emails today!
pl: Kup Easy WP SMTP Pro i uzyskaj dostęp do dziennika e-maili oraz zaawansowanych raportów o e-mailach. Zacznij mierzyć skuteczność swoich e-maili już dziś!

en: Upgrade to PRO
pl: Kup PRO

en: Upgrade to Pro
pl: Kup Pro

en: User Confirmed Export / Erasure Request
pl: Użytkownik potwierdził prośbę o eksport/skasowanie

en: User Created Site
pl: Użytkownik utworzył witrynę

en: User activated their new site, or site was added from Network Admin -> Sites -> Add New. Sent to Network Admin.
pl: Użytkownik włączył nową witrynę lub witryna została dodana z poziomu menu Administrator sieci -> Witryny -> Dodaj nową. Wiadomość wysyłana do administratora sieci.

en: User activated their new site, or site was added from Network Admin -> Sites -> Add New. Sent to Site Admin.
pl: Użytkownik włączył nową witrynę lub witryna została dodana z poziomu menu Administrator sieci -> Witryny -> Dodaj nową. Wiadomość wysyłana do administratora witryny.

en: User attempted to change their email address. Sent to the proposed new email address.
pl: Użytkownik próbował zmienić swój adres e-mail. Wiadomość wysyłana na proponowany nowy adres e-mail.

en: User changed their email address. Sent to the user.
pl: Użytkownik zmienił swój adres e-mail. Wiadomość wysyłana do użytkownika.

en: User changed their password. Sent to the user.
pl: Użytkownik zmienił hasło. Wiadomość wysyłana do użytkownika.

en: User clicked a confirmation link in personal data export or erasure request email. Sent to the site or network admin.
pl: Użytkownik kliknął odnośnik potwierdzający w e-mailu dotyczącym prośby o wyeksportowanie lub skasowanie danych osobowych. Wiadomość wysyłana do administratora witryny lub sieci.

en: User registered for a new site. Sent to the site admin.
pl: Użytkownik zarejestrował nową witrynę. Wiadomość wysyłana do administratora witryny.

en: User requested a password reset via "Lost your password?". Sent to the user.
pl: Użytkownik poprosił o zresetowanie hasła za pomocą funkcji „Nie pamiętasz hasła?”. Wiadomość wysyłana do użytkownika.

en: User reset their password from the password reset link. Sent to the site admin.
pl: Użytkownik zresetował hasło za pomocą odnośnika do resetowania hasła. Wiadomość wysyłana do administratora witryny.

en: Using additional connections, you are able to:
pl: Dodatkowe połączenia pozwalają:

en: Utilize different mailers for specific tasks
pl: Używać różnych usług pocztowych do określonych zadań

en: Value
pl: Wartość

en: Value has to be a round number
pl: Wartość musi być liczbą zaokrągloną

en: Verification Error!
pl: Błąd weryfikacji!

en: Verify Domain
pl: Zweryfikuj domenę

en: Verify Email
pl: Zweryfikuj adres e-mail

en: Verify Email Address
pl: Zweryfikuj adres e-mail

en: Verify License Key
pl: Zweryfikuj klucz licencyjny

en: Verify SES Identity
pl: Zweryfikuj tożsamość SES

en: Verify that the host's SSL certificate is valid.
pl: Sprawdź, czy certyfikat SSL hosta jest prawidłowy.

en: Verify that your API key has "Transmissions: Read/Write" permission.
pl: Sprawdź, czy klucz API ma uprawnienie „Transmisje: odczyt/zapis”.

en: Verify that your SparkPost account region is selected in Easy WP SMTP settings.
pl: Sprawdź, czy w ustawieniach wtyczki Easy WP SMTP jest wybrany region twojego konta SparkPost.

en: Verify with them your SMTP account is in good standing and your account has not been flagged.
pl: Sprawdź u niego, czy z twoim kontem SMTP jest wszystko w porządku i nie zostało ono oflagowane.

en: Verify with your SMTP host that your account has permissions to send emails using outside connections.
pl: Sprawdź u dostawcy hostingu SMTP, czy twoje konto ma uprawnienia do wysyłania e-maili przy użyciu połączeń zewnętrznych.

en: Verify your <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Domain Name</a> is correct.
pl: Sprawdź, czy <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">nazwa domeny</a> jest poprawna.

en: Verify your domain Region is correct.
pl: Sprawdź, czy region domeny jest poprawny.

en: Version
pl: Wersja

en: View DNS
pl: Zobacz DNS

en: View Detailed Email Stats
pl: Przeglądaj szczegółowe statystyki e-maili

en: View Email Summary Example
pl: Zobacz przykład podsumowania e-mail

en: View Example
pl: Zobacz przykład

en: View Full Error Log
pl: Zobacz pełny dziennik błędów

en: View Log
pl: Zobacz dziennik

en: View email delivery status (sent or failed)
pl: Wyświetlaj status dostarczenia e-maila (wysłany lub nieudany)

en: View email report charts in WordPress
pl: Przeglądaj wykresy raportów o e-mailach w WordPressie

en: View your emails’ delivery status, open & click tracking, and deliverability charts.
pl: Przeglądaj statusy dostarczenia e-maili, wskaźniki otwarć i kliknięć oraz wykresy skuteczności dostarczania.

en: Visit <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">our documentation</a> for additional tips on how to resolve this error.
pl: W celu uzyskania dodatkowych wskazówek dotyczących naprawiania tego błędu zajrzyj do <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">naszej dokumentacji</a>.

en: WP Core
pl: Rdzeń WP

en: WP Core Status
pl: Status rdzenia WP

en: WPBeginner's tutorial on how to set up SSL
pl: poradnikiem WPBeginner dotyczącym konfigurowania protokołu SSL

en: Want More Stats?
pl: Czy chcesz uzyskać więcej statystyk?

en: Warning icon
pl: Ikonka ostrzeżenia

en: Warning! This can't be undone.
pl: Ostrzeżenie! Tej operacji nie można cofnąć.

en: We believe in full transparency. The Brevo links above are tracking links as part of our partnership with Brevo. We can recommend just about any SMTP service, but we only recommend products that we believe will add value to our users.
pl: Wierzymy w pełną przejrzystość. Powyższe odnośniki do usługi Brevo to odnośniki śledzące, które stanowią element naszej współpracy z Brevo. Moglibyśmy polecić niemal każdą usługę SMTP, ale polecamy tylko produkty, które naszym zdaniem zapewnią wartość dodaną naszym użytkownikom.

en: We believe in full transparency. The SMTP.com links above are tracking links as part of our partnership with SMTP (j2 Global). We can recommend just about any SMTP service, but we only recommend products that we believe will add value to our users.
pl: Wierzymy w pełną przejrzystość. Powyższe odnośniki do usługi SMTP.com to odnośniki śledzące, które stanowią element naszej współpracy z SMTP (j2 Global). Moglibyśmy polecić niemal każdą usługę SMTP, ale polecamy tylko produkty, które naszym zdaniem zapewnią wartość dodaną naszym użytkownikom.

en: We detected %d failed emails in the last 30 days.
pl: Wykryliśmy %d nieudanych e-maili w ciągu ostatnich 30 dni.

en: We detected a failed email in the last 30 days.
pl: Wykryliśmy nieudany e-mail w ciągu ostatnich 30 dni.

en: We tried sending a test email, but we’re not able to do so. For more details about the issue we’ve found, as well as steps for resolving it, please begin troubleshooting.
pl: Próbowaliśmy wysłać e-mail testowy, ale nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Aby uzyskać więcej informacji na temat wykrytego problemu, a także kroków wymaganych do jego rozwiązania, rozpocznij rozwiązywanie problemu.

en: We're running some tests in the background to make sure everything is set up properly.
pl: Wykonujemy testy w tle, aby mieć pewność, że wszystkie ustawienia są poprawnie skonfigurowane.

en: We're sorry things didn't go smoothly for you, and want to keep improving. Please let us know any specific parts of this process that you think could be better. We really appreciate any details you're willing to share!
pl: Przykro nam, że nie wszystko poszło gładko – zależy nam na ciągłym doskonaleniu. Wskaż etapy procesu, które twoim zdaniem można by ulepszyć. Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje, które zechcesz przekazać!

en: We're sorry to hear you aren't enjoying Easy WP SMTP. We would love a chance to improve. Could you take a minute and let us know what we can do better?
pl: Przykro nam słyszeć, że nie podoba ci się wtyczka Easy WP SMTP. Chcielibyśmy ją udoskonalić. Czy poświęcisz trochę czasu, aby nam powiedzieć, co można w niej ulepszyć?

en: We're sorry, Email Rate Limiting is not available on your plan. Please upgrade to the Pro plan to unlock all these awesome features.
pl: Przepraszamy, ograniczenie częstotliwości wysyłanych e-maili jest niedostępne w twoim planie. Ulepsz do planu profesjonalnego, aby odblokować te wszystkie wspaniałe funkcje.

en: We're sorry, the Zoho Mail mailer is not available on your plan. Please upgrade to the PRO plan to unlock all these awesome features.
pl: Przepraszamy, poczta Zoho Mail nie jest dostępna w Twoim planie. Uaktualnij do planu PRO, aby odblokować wszystkie te niesamowite funkcje.

en: Webhook Alerts
pl: Alerty przez webhook

en: Webhook URL
pl: Adres URL webhooka

en: Weekly Email Report
pl: Tygodniowy raport o e-mailach

en: Weekly Email Summaries delivered to your inbox
pl: Cotygodniowe podsumowania e-maili dostarczane do twojej skrzynki odbiorczej

en: Weekly Email Summaries have been enabled
pl: Cotygodniowe podsumowania e-maili zostały włączone

en: Weekly Email Summary
pl: Cotygodniowe podsumowanie e-maili

en: Welcome to the Easy WP SMTP Setup Wizard!
pl: Witamy w kreatorze konfiguracji wtyczki Easy WP SMTP!

en: We’ll guide you through setting up Easy WP SMTP on your site step by step.
pl: Przeprowadzimy cię krok po kroku przez konfigurację wtyczki Easy WP SMTP w twojej witrynie.

en: What could we do to improve?
pl: Co moglibyśmy poprawić?

en: When disabled, each subsite of the multisite will need to configure its Easy WP SMTP settings separately.
pl: Po wyłączeniu tej opcji każda pod witryna wielowitrynowa będzie musiała skonfigurować ustawienia Easy WP SMTP osobno.

en: When enabled, all sent attachments will be saved to your WordPress Uploads folder. For sites that send a high volume of unique large attachments, this option could result in a disk space issue.
pl: W przypadku włączenia tej opcji wszystkie wysyłane załączniki będą zapisywane w katalogu Uploads WordPressa. Jeśli z witryny jest wysyłanych dużo unikatowych dużych załączników, opcja ta może spowodować problem z miejscem na dysku.

en: When enabled, plugin attempts to block ALL emails from being sent out if domain mismatch.
pl: Po włączeniu, wtyczka próbuje zablokować wysyłkę WSZYSTKICH e-maili , jeśli domena się nie zgadza z wzorcem.

en: When enabled, the email log will note whether or not a link has been clicked in the specified email.
pl: W przypadku włączenia tej opcji w dzienniku e-maili będzie odnotowywane, czy odnośnik zawarty w e-mailu został kliknięty.

en: When enabled, the email log will note whether or not an email has been opened.
pl: W przypadku włączenia tej opcji w dzienniku e-maili będzie odnotowywane, czy dany e-mail został otwarty.

en: When enabled, the global settings will control email sending for all subsites in the multisite network.
pl: Po włączeniu tej opcji ustawienia globalne będą kontrolować wysyłanie wiadomości e-mail do wszystkich pod witryn w sieci wielowitrynowej.

en: When enabled, the plugin will attempt to block ALL emails from being sent out if a domain mismatch occurs.
pl: W przypadku włączenia tej opcji wtyczka będzie próbowała blokować wysyłanie WSZYSTKICH e-maili, jeśli wystąpi niezgodność domen.

en: When enabled, the plugin will set the above From Name for each email. Disable it if you're using contact form plugins, it will prevent the plugin from replacing form submitter's name when contact email is sent.
pl: Po włączeniu, wtyczka ustawi powyższą nazwę "Nadawca" dla każdego e-maila. Wyłącz opcję, jeśli używasz wtyczek z formularzami kontaktowymi. Zapobiegnie to zastępowaniu nadawcy z przesyłanego formularza kontaktowego.

en: When enabled, the plugin will substitute occurances of the above From Email with the Reply-To Email address. The Reply-To Email will still be used if no other Reply-To Email is present. This option can prevent conflicts with other plugins that specify reply-to email addresses but still replaces the From Email with the Reply-To Email.
pl: W przypadku włączenia tego trybu wtyczka będzie zastępować wystąpienia powyższego adresu e-mail nadawcy („Od”) adresem e-mail odbiorcy odpowiedzi („Odpowiedz do”). Adres e-mail odbiorcy odpowiedzi będzie stale używany, jeśli nie ma żadnego innego adresu e-mail odbiorcy odpowiedzi. Opcja ta może zapobiegać konfliktom z innymi wtyczkami, w których określono adresy e-mail odbiorcy odpowiedzi, ale nadal będzie powodować zastępowanie adresu e-mail nadawcy tym adresem e-mail odbiorcy odpowiedzi.

en: When enabled, this setting will replace the From Email Address with the Reply-To Email Address if the From Email Address is found in the reply-to header. This can prevent conflicts with other plugins that specify their own reply-to email addresses.
pl: W przypadku włączenia tego ustawienia wtyczka będzie zastępować adres e-mail nadawcy (pole „Od”) adresem e-mail odbiorcy odpowiedzi (pole „Odpowiedz do”), jeśli w nagłówku „Odpowiedz do” będzie się znajdować adres e-mail nadawcy. Opcja ta może zapobiegać konfliktom z innymi wtyczkami, dla których zdefiniowano specjalne adresy e-mail odbiorcy odpowiedzi.

en: When enabled, your SMTP password is stored in the database using AES-256 encryption.
pl: Po włączeniu, twoje hasło SMTP jest przechowywane w bazie danych przy użyciu szyfrowania AES-256.

en: Which email features do you want to enable?
pl: Które funkcje e-mail chcesz włączyć?

en: Whoops, looks like something isn’t configured quite right.
pl: Wygląda na to, że coś jest nie tak z konfiguracją.

en: Whoops, something's not working.
pl: Ups, coś nie działa.

en: Whoops, we found an issue!
pl: Ups, wystąpił problem!

en: With Email Reports, you can track email deliverability and engagement from your WordPress dashboard. Open and click-through rates are grouped by subject line for quick and simple campaign performance analysis. The report will also show how many emails you successfully sent and how many emails failed to send each week so you can find and resolve problems with ease. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro</a> now and we’ll add your email report to your WordPress dashboard.
pl: Raporty o e-mailach umożliwiają monitorowanie skuteczności dostarczania e-maili i stopnia zaangażowania ich odbiorców bezpośrednio w kokpicie WordPressa. Wskaźniki otwarć i kliknięć są grupowane według tematów, co pozwala na szybkie i łatwe analizy skuteczności kampanii. Raport zawiera również informację o tym, ile e-maili udało się i ilu nie udało się wysłać w poszczególnych tygodniach, dzięki czemu można bez trudu wykrywać i rozwiązywać problemy. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Kup Easy WP SMTP Pro</a>, a wówczas dodamy twój raport o e-mailach do kokpitu WordPressa.

en: With email controls, you can manage the automatic notifications sent by your WordPress site. A simple switch lets you reduce inbox clutter and focus on the alerts that truly matter. Easily turn off emails related to comments, account changes, updates, registrations, and data requests. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Upgrade to Easy WP SMTP Pro</a>.
pl: Funkcja kontroli nad e-mailami umożliwia zarządzanie automatycznymi powiadomieniami wysyłanymi przez twoją witrynę w WordPressie. Przy użyciu prostego przełącznika możesz ograniczyć bałagan w skrzynce odbiorczej i skupić się na najważniejszych powiadomieniach. Z łatwością wyłączysz e-maile na temat komentarzy, zmian na kontach, aktualizacji, rejestracji i próśb o dane. <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Kup WP Mail SMTP Pro</a>.

en: WooCommerce Emails (SendLayer)
pl: E-maile WooCommerce (SendLayer)

en: Would you like to purchase the following features now?
pl: Czy chcesz teraz kupić poniższe funkcje?

en: Write your custom email message.
pl: Napisz własny e-mail.

en: Write your email message
pl: Wprowadź wiadomość e-mail

en: Yes
pl: Tak

en: Yes, I give Easy WP SMTP permission to contact me for any follow up questions.
pl: Tak, pozwalam zespołowi Easy WP SMTP na kontaktowanie się ze mną w sprawie ewentualnych pytań dodatkowych.

en: Yes, count me in
pl: Tak, chętnie

en: Yikes! WordPress Update Required
pl: O rany! Wymagana aktualizacja WordPressa

en: You appear to be offline.
pl: Wygląda na to, że jesteś offline.

en: You appear to be offline. Plugin information not retrieved.
pl: Wygląda na to, że jesteś offline. Informacje o wtyczce nie zostały pobrane.

en: You appear to be offline. Plugin not installed.
pl: Wygląda na to, że jesteś offline. Wtyczka nie została zainstalowana.

en: You are already using the Easy WP SMTP PRO version. Please refresh this page and verify your license key.
pl: Korzystasz już z wersji Easy WP SMTP PRO. Odśwież tę stronę i zweryfikuj klucz licencyjny.

en: You are not allowed to install plugins.
pl: Nie posiadasz uprawnień do instalowania wtyczek.

en: You can request your hosting provider for the SMTP details of your site. Use the SMTP details provided by your hosting provider to configure the following settings.
pl: Możesz poprosić dostawcę hostingu o szczegóły dotyczące SMTP dla twojej witryny. Użyj parametrów SMTP dostarczonych przez dostawcę hostingu, aby skonfigurować następujące ustawienia.

en: You can upgrade to the Pro plan and <b>save %s today</b>, automatically applied at checkout.
pl: Możesz kupić plan Pro i <b>już dziś uzyskać %s zniżki</b>, która zostanie automatycznie zastosowana na etapie płatności.

en: You can use this section to send an email from your server using the above configured SMTP details to see if the email gets delivered.
pl: Sekcja służy do wysyłania wiadomości e-mail z serwera przy użyciu powyższych skonfigurowanych danych SMTP, aby można było sprawdzić, czy wiadomość e-mail zostanie dostarczona.

en: You cannot send an email. Mailer is not properly configured. Please check your settings.
pl: Nie możesz wysłać e-maila. Usługa pocztowa nie jest poprawnie skonfigurowana. Sprawdź ustawienia.

en: You currently have the <strong>Default (none)</strong> mailer selected, which won't improve email deliverability. Please select <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">any other email provider</a> and use the easy <a href="%2$s">Setup Wizard</a> to configure it.
pl: Masz obecnie wybraną opcję usługi pocztowej <strong>Domyślna (brak)</strong>, która nie zwiększy skuteczności dostarczania e-maili. Wybierz <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dowolnego innego dostawcę usług e-mail</a> i skonfiguruj go za pomocą łatwego <a href="%2$s">kreatora konfiguracji</a>.

en: You currently have the default mailer selected, which means that you haven’t set up SMTP yet.
pl: Obecnie masz wybraną domyślną usługę pocztową, co oznacza, że jeszcze nie masz skonfigurowanego SMTP.

en: You don't have permission to change options for this WP site!
pl: Nie masz uprawnień do zmieniania opcji tej witryny WordPressa!

en: You don't have the capability to perform this action.
pl: Nie masz możliwości wykonania tego działania.

en: You don't have the permission to perform this action.
pl: Nie masz uprawnienia do wykonania tego działania.

en: You have not properly configured Gmail mailer.
pl: Nie skonfigurowano poprawnie usługi pocztowej Gmail.

en: You have successfully connected your site with your Gmail account. This site will now send emails via your Gmail account.
pl: Udało się połączyć witrynę z kontem Gmail. Witryna będzie teraz wysyłać e-maile za pośrednictwem twojego konta Gmail.

en: You have successfully connected your site with your Outlook account. Now you can start sending emails through Outlook.
pl: Pomyślnie połączyłeś swoją witrynę z kontem Outlook. Teraz możesz zacząć wysyłać wiadomości e-mail za pośrednictwem Outlook.

en: You have successfully linked the current site with your Microsoft API project. Now you can start sending emails through Outlook.
pl: Udało się połączyć obecną witrynę z projektem Microsoft API. Teraz możesz rozpocząć wysyłanie e-maili za pośrednictwem programu Outlook.

en: You have successfully linked the current site with your Zoho Mail API project. Now you can start sending emails through Zoho Mail.
pl: Udało Ci się połączyć bieżącą witrynę z projektem Zoho Mail API. Teraz możesz zacząć wysyłać wiadomości e-mail za pośrednictwem Zoho Mail.

en: You have unsaved settings. In order to send a test email, you need to go back to previous tab and click "Save Changes" button first.
pl: Masz niezapisane ustawienia. Aby wysłać e-mail testowy, najpierw wróć do poprzedniej karty i kliknij przycisk „Zapisz zmiany”.

en: You may have added a new API to a project
pl: Być może dodano do projektu nowy interfejs API

en: You will not be able to send emails until you verify at least one domain or email address for the selected Amazon SES Region.
pl: Wysyłanie e-maili nie będzie możliwe, dopóki nie zweryfikujesz co najmniej jednej domeny lub jednego adresu e-mail dla wybranego regionu Amazon SES.

en: You're using Easy WP SMTP Lite - no license key required. Enjoy!
pl: Używasz wtyczki Easy WP SMTP Lite – licencja nie jest wymagana. Miłego korzystania!

en: Your Email Address
pl: Twój adres e-mail

en: Your Mailgun account does not have access to send emails.
pl: Twoje konto Mailgun nie ma uprawnień dostępu umożliwiających wysyłanie e-maili.

en: Your PHP version is %s, encryption function requires PHP version 5.3.0 or higher.
pl: Twoja wersja PHP to %s, funkcja szyfrowania wymaga wersji PHP 5.3.0 lub nowszej.

en: Your SMTP host is rejecting the connection.
pl: Dostawca hostingu SMTP odrzuca połączenie.

en: Your Sender Name option is incorrect.
pl: Opcja Imię i nazwisko nadawcy jest niepoprawna.

en: Your Weekly Easy WP SMTP Summary for %s
pl: Twoje cotygodniowe podsumowanie Easy WP SMTP dotyczące witryny %s

en: Your email address is needed if you want to receive recommendations.
pl: Do otrzymywania zaleceń potrzebny jest twój adres e-mail.

en: Your host is rejecting the connection.
pl: Host odrzuca połączenie.

en: Your license was successfully verified! You are ready for the next step.
pl: Twoja licencja została pomyślnie zweryfikowana! Możesz przejść do następnego kroku.

en: Your mail server
pl: Serwer pocztowy

en: Your mail server's address.
pl: Adres serwera pocztowego.

en: Your mailer is already configured in a Easy WP SMTP constant, so the options below have been disabled. To change your mailer, please edit or remove the <code>EASY_WP_SMTP_MAILER</code> constant in your <code>wp-config.php</code> file.
pl: Twój mailer jest już skonfigurowany w stałej Easy WP SMTP, więc poniższe opcje zostały wyłączone. Aby zmienić mailera, edytuj lub usuń stałą <code>EASY_WP_SMTP_MAILER</code> w pliku <code>wp-config.php</code>.

en: Your mailer is already configured in a Easy WP SMTP constant, so the options below have been disabled. To change your mailer, please edit or remove the <code>EasyWPSMTP_MAILER</code> constant in your <code>wp-config.php</code> file.
pl: Twoja usługa pocztowa już jest skonfigurowana w stałej wtyczki Easy WP SMTP, więc poniższe opcje zostały wyłączone. Aby zmienić usługę pocztową, zmodyfikuj lub usuń stałą <code>EasyWPSMTP_MAILER</code> w pliku <code>wp-config.php</code>.

en: Your site already has Easy WP SMTP Pro activated. If you want to switch to Easy WP SMTP, please first go to Plugins → Installed Plugins and deactivate Easy WP SMTP Pro. Then, you can activate Easy WP SMTP.
pl: W twojej witrynie już jest włączona wtyczka Easy WP SMTP Pro. Jeśli chcesz przejść na Easy WP SMTP, najpierw przejdź do obszaru Wtyczki → Zainstalowane wtyczki i wyłącz wtyczkę Easy WP SMTP Pro. Następnie możesz włączyć wtyczkę Easy WP SMTP.

en: Your site is running an <strong>insecure version</strong> of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version or switch to a <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">recommended WordPress hosting company</a>.
pl: Twoja witryna korzysta z <strong>niezabezpieczonej wersji</strong> języka PHP, która nie jest już obsługiwana. Skontaktuj się z dostawcą hostingu, aby zaktualizował wersję języka PHP, lub zmień firmę hostingową na <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">polecaną firmę zajmującą się hostingiem WordPressa</a>.

en: Your site is running an <strong>old version</strong> of WordPress that is no longer supported by Easy WP SMTP. Please update your WordPress site to at least version <strong>%s</strong>.
pl: Twoja witryna korzysta ze <strong>starej wersji</strong> WordPressa, która już nie jest obsługiwana przez wtyczkę Easy WP SMTP. Zaktualizuj witrynę WordPressa co najmniej do wersji <strong>%s</strong>.

en: Your web server is blocking the connection.
pl: Serwer WWW blokuje połączenie.

en: You’ve chosen to enable email logging. Please select which additional email logging features you would like to use.
pl: Włączono rejestrowanie e-maili w dzienniku. Wybierz dodatkowe funkcje rejestrowania e-maili, których chcesz używać.

en: [%1$d] %2$s called at [%3$s:%4$s]
pl: [%1$d] Funkcja %2$s wywołana: [%3$s:%4$s]

en: [Emails Queue] Failed to update queue record after sending email from the queue. %1$s. Email ID: %2$d
pl: [Nie udało się zaktualizować kolejki po wysłaniu wiadomości e-mail. %1$s. Identyfikator wiadomości e-mail: %2$d

en: [Emails Queue] Skipped email sending from the queue. %1$s. Email ID:  %2$s
pl: [Pominięto wysyłanie wiadomości e-mail z kolejki. %1$s. Identyfikator wiadomości e-mail: %2$s

en: [Emails Queue] Skipped email sending from the queue. Queue::send_email method was called directly. Email ID: %1$d.
pl: [Pominięto wysyłanie wiadomości e-mail z kolejki. Metoda queue::send_email została wywołana bezpośrednio. Identyfikator wiadomości e-mail: %1$d.

en: [Emails Queue] Skipped email sending from the queue. Wrong email status. Email ID: %1$d, email status: %2$s.
pl: [Pominięto wysyłanie wiadomości e-mail z kolejki. Nieprawidłowy status wiadomości. Identyfikator wiadomości e-mail: %1$d, status wiadomości e-mail: %2$s.

en: [Emails Queue] Skipped enqueueing email. %1$s.
pl: [kolejka e-maili] Pominięto dodawanie e-maila do kolejki. %1$s.

en: [Emails Queue] Skipped processing enqueued email. %1$s. Email ID: %2$d
pl: [Pominięto przetwarzanie wiadomości e-mail w kolejce. %1$s. Identyfikator wiadomości e-mail: %2$d

en: between %1$s and %2$s
pl: między %1$s i %2$s

en: control panel
pl: panel sterowania

en: create the missing DB tables by clicking on this link
pl: utworzyć brakujące tabele bazy danych, klikając ten odnośnik

en: debug log for this test email will be automatically displayed right after you send it. Test email also ignores "Enable Domain Check" option.
pl: dziennik debugowania dotyczący tego e-maila testowego zostanie automatycznie wyświetlony zaraz po jego wysłaniu. Ponadto w przypadku e-maila testowego ignorowana jest opcja „Włącz sprawdzanie domeny”.

en: debug log is reset when the plugin is activated, deactivated or updated.
pl: dziennik debugowania zostaje zresetowany w wyniku włączenia, wyłączenia lub aktualizacji wtyczki.

en: how to disable it
pl: jak to wyłączyć

en: if the following conditions are met...
pl: jeśli są spełnione następujące warunki...

en: if you are using Google Workspace, please <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">read this article</a> to proceed.
pl: jeśli korzystasz z Google Workspace, <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">zapoznaj się z tym artykułem</a>, aby kontynuować.

en: if you are using regular Gmail account, please <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">read this article</a> to proceed.
pl: jeśli korzystasz ze zwykłego konta Gmail, <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">zapoznaj się z tym artykułem</a>, aby kontynuować.

en: is a PRO Feature
pl: to funkcja PRO

en: no
pl: nie

en: on %s
pl: w dniu %s

en: or
pl: lub

en: pricing page
pl: strona cenowa

en: rating
pl: ocena

en: when you click "Save Changes", your actual password is stored in the database and then used to send emails. This field is replaced with a gag (#easywpsmtpgagpass#). This is done to prevent someone with the access to Settings page from seeing your password (using password fields unmasking programs, for example).
pl: gdy klikniesz "Zapisz zmiany", twoje hasło jest zapisywane do bazy i używane do wysyłanie e-maili. Zawartość pola jest następnie zastępowana przez bezsensowne (#easywpsmtpgagpass#). Robimy to by uniemożliwić komuś z dostępem do strony ustawień podejrzenie twojego hasła (przy użyciu funkcji do odsłaniania haseł).

en: where event contains "%s"
pl: gdzie zdarzenie zawiera „%s”

en: ~ Easy WP SMTP team
pl: ~ Zespół Easy WP SMTP
